Kultūros darbuotojai kviečiami stažuotis Prancūzijoje

??????????????????????????????????????????????????????????????????

Tomo Lukšio (BFL) nuotr.

Prancūzijos kultūros ministerija ir Pasaulio kultūros namai (Maison des Cultures du Monde) praneša, kad jau yra paskelbta informacija apie 2015 m. rengiamas stažuotes Les programmes Courants du Monde kultūros srities profesionalams (prancūzakalbiams).

Stažuotės vyks 2015 m. gruodžio 1–10 d. Daugiau informacijos ir paraiškų formas rasite šioje interneto svetainėje: www.culturecommunication.gouv.fr/Politiques-ministerielles/Europe-et-international/Accueil-et-formation.

Taip pat norėtume atkreipti dėmesį, kad stažuotės Prancūzijoje metu yra galima užmegzti ryšius su menininkais ir kultūros srities profesionalais, kurie dalyvauja įvairiose Kultūros ministerijos rengiamose stažuotėse (Courants du Monde, Profession Culture, Odyssée, Tarptautinė archyvarų konferencija) ir prisijungti prie Kultūros ministerijos sukurtos Alumni grupės per Linkedin sistemą www.linkedin.com/grp/home?gid=4917764. Šiame tinkle yra užsiregistravę daugiau nei 350 buvusių dalyvių. Tai puiki galimybė keistis informacija.

Kviečiame visus profesionalus, dalyvavusius stažuotėse Prancūzijoje, keistis informacija, inicijuoti diskusijas, skelbti informaciją mūsų tinkle. Taip pat galime nukreipti į Kultūros ministerijos Tarptautinių ryšių skyrių.

Paraišką ir kitus dokumentus reikia pristatyti į Prancūzų instituto Lietuvoje Kultūros skyrių iki 2015 m. rugsėjo 13 d. :

Ramunė Vrubliauskienė
Prancūzų institutas Lietuvoje
Kultūros skyrius
Didžioji g. 1, 01128 Vilnius

Leave a Reply