Kuldygos vasaros kūrybiškumo mokykla kviečia teikti paraiškas

Kuldygos menininkų rezidentūra ir Kuldygos rajono savivaldybė kviečia dalyvauti vasaros kūrybiškumo mokyklos programoje „Paslaugų dizainas. Edukacija ir 21 amžius” („Service Design. Education and the 21st Century”). Dalyviai turės galimybę susipažinti su paslaugų dizaino koncepcija ir metodais bei išmokti juos pritaikyti praktikoje. Vasaros stovykla veiks rugpjūčio 13 – 17 d. Kuldygoje (Latvija).

seminaras_Liepojoje_Rutos_Petniunaites_nuotr

Akimirka iš projekto partnerių Liepojoje surengto seminaro. Rūtos Petniūnaitės nuotr.

Šių metų vasaros mokyklos tyrimo objektas susijęs su socialinio dizaino sritimi – bus siekiama pateikti modernias idėjas Latvijos vidurinių mokyklų edukacijos turiniui ir būdams jas įgyvendinti. Programos dalyviai susipažins su paslaugų dizaino metodais, įskaitant koncepcijos apibrėžimą, tyrimą, bendradarbiavimą ir bendrą kūrybą, prototipų kūrimą, bandymus ir sprendimo įgyvendinimą. Vasaros mokykloje įgytos žinios dalyviams padės ateityje pritaikyti paslaugų dizaino metodus profesinėje veikloje bei siekiant karjeros, todėl ypač laukiami kūrybinių specialybių studentai.

Kuldygos menininkų rezidentūra nuo 2016 metų bendradarbiauja su Latvijos dailės akademija vystant meno ir kūrybiškumo klasterį Kuldygoje. Tarptautinė paslaugų dizaino strategijų ir inovacijų studijų magistro laipsnio programa bus pristatyta kaip klasterio paslaugų dalis. Kuldygos meno ir kūrybiškumo klasteris orientuojasi į paslaugų dizaino industrijos plėtrą Latvijoje.

Vasaros kūrybiškumo mokyklos programoje „Paslaugų dizainas. Edukacija ir 21 amžius” kviečiami dalyvauti keturi atstovai iš Lietuvos – po du iš Klaipėdos regiono bei Neringos. Dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir seminarų išlaidos padengiamos iš projekto „CCI & Sustainability” lėšų.

Daugiau informacijos apie projektą, išsamią Kuldygos vasaros kūrybiškumo mokyklos programą bei dalyvio paraiškos formą rasite ČIA. Užpildytas paraiškas iki rugpjūčio 9 d. prašome siųsti el. paštu: juta.kasakovska@kuldiga.lv.

Kuldygos vasaros kūrybiškumo mokykla organizuojama įgyvendinant jungtinį projektą Nr. LLI-338 „Esminis „tradicinės” industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas” („CCI & Sustainability”), vykdomą pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą. Vadovaujantis partneris – Kuldygos rajono taryba, bendradarbiaujantys partneriai: Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (Klaipėdos savivaldybė), Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonija ir Liepojos kūrybinių industrijų klasteris. Bendras projekto biudžetas yra 220 193,06 Eur, iš jų Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 187 164,08 Eur.

Šis pranešimas parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio pranešimo turinį atsako Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Daugiau informacijos:
KKKC direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Ona Bajorinienė
el. p.: ona@kkkc.lt

 

 

.

Leave a Reply