Rezidencija Niujorke menininkams ir kultūros vadybininkams

„Residency Unlimited“ (RU) rezidencija Niujorke, JAV, siūlo stažuotojo vietą rugsėjo mėnesiui meno edukacijos, meno tyrimų ir meno projektų srityje. Šios stažuotės asistentas yra Ayelt Aldauby, RU projektų koordinatorius ir tyrimų kuratorius. 

Stažuotės tikslai – įgyvendinti specialius projektus edukacijos, tyrimų ir meno srityje.

Įsipareigojimai: 8 darbo valandos per savaitę. Taip pat būtina dalyvauti RU rezidencijos įgyvendinamuose projektuose. Stažuotojui-praktikantui rezidencijoje svarbu būti pirmadieniais nuo 10 iki 14 val. du kartus per mėnesį. Kitomis dienomis stažuotės grafikas gali būti nustatomas derinant su kuratoriumi.

Reikalavimai:

–          Bakalauro laipsnis;

–          Domėjimasis viešuoju menu (angl. public art);

–          Geros anglų kalbos žinios;

–          Geros leidybos žinios;

–          Gebėjimas komunikuoti telefonu ir elektroniniu paštu;

–          Gebėjimas dirbti Microsoft Office, Photoshop programomis;

–          Sugebėjimas dirbti stropiai ir atsakingai. Sugebėjimas dirbti prisitaikant prie grafiko ir prie atskirų kuratoriaus užduočių;

–          Reikalinga universali patirtis skirtingose srityse;

–          Žinios tekstų rašymo srityje;

–          Gebėjimas organizuoti įvairius susitikimus;

–          Gebėjimas asistuoti organizacijos direktoriui.

Stažuotės pranašumai:

Stažuotė yra susijusi su specialiais RU rezidencijos kuruojamais projektais, suteikia galimybę įgyti profesinės patirties ne pelno siekiančioje šiuolaikinio meno organizacijoje.  Stažuotės metu bus galimybė užmezgti daugiau kontaktų, bendrauti su menininkais, taip pat – gauti kvietimą nuolatinį dalyvauti RU organizacijos įgyvendinamuose projektuose.

Stažuotė nemokama, finansavimas neskiriamas.

Informaciją apie save anglų kalba su motyvaciniu laišku siųsti Julie Rich el. paštu julie@residencyunlimited.org. El. pašto eilutėje pridėti prierašą su nuoroda: Special projects internship. Paraiškos priimamos iki rugpjūčio mėnesio pabaigos. 

Leave a Reply