Muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest’18” ieško drąsių menininkų

Rugsėjo 7, 8 dienomis menų fabrikas „Loftas” kvies į urbanistinį muzikos ir menų festivalį „Loftas Fest”. Jo metu vilniečių ir miesto svečių lauks net šešios scenos kokybiškos muzikos, meno pasirodymai, spektakliai, naktiniai kino seansai ir tradiciškai – didžiulė buvusių fabrikų teritorija, kuri stebins netradiciniais menininkų kūriniais ir parodomis po atviru dangumi.

Loftas_Fest_art

Gyčio Vidžiūno nuotr.

Ruošdamiesi festivaliui, „Loftas Fest” organizatoriai ieško drąsių menininkų, norinčių pristatyti savo kūrybą tūkstančiams festivalio lankytojų neįprastose industrinėse erdvėse.

„Labai ieškome originalių ir profesionalių gatvės meno kūrėjų, fotografų, skulptorių, šviesos instaliacijų, multimedijos menininkų, teatralų, šokėjų, kino kūrėjų ir visų kitų, turinčių ką parodyti. Mainais mes menininkams suteiksime visas galimybes įgyvendinti savo idėją. Jeigu jūsų darbas bus atrinktas, mes padengsime išlaidas už medžiagas ir parūpinsime reikiama įranga. Jei esate ne iš Vilniaus, finansuosime jūsų atvykimą, išvykimą bei apgyvendinimą, kol darbas bus kuriamas”, – pasakoja festivalio meninės srities kuratorė Marija Pulokaitė.

Kasmet „Loftas Fest” festivalyje per dvi dienas apsilanko daugiau nei 6 tūkstančius lankytojų, tad atrinkti menininkai gali neabejoti, kad jų kūryba bus pastebėta ir įvertinta. Registruotis kviečiami ir pavieniai menininkai, ir menininkų komandos. Registracija vyksta iki liepos 30 d. Registruotis galima čia: goo.gl/Rx3B47.

Šiemet „Loftas Fest” vyks rugsėjo 7, 8 dienomis ir žada dvi dienas ir naktis muzikos, meno ir pramogų gausos. Nuo įdomiausių Lietuvos ir užsienio grupių koncertų iki meno performansų, tarptautinės gatvės meno galerijos po atviru dangumi, naktinio kino teatro, vinilų turgaus ir dar daug visko.

Daugiau informacijos: www.loftasfest.lt

Leave a Reply