Meno rezidencijos Berlyne skelbimas

AGORA AFFECT RESIDENCY

Vieta: Berlynas, Vokietija.

Paraiškų galutinis terminas menininkams – šių metų rugpjūčio 23 diena.

Stažuotės trukmė: nuo 2014 metų spalio 3 dienos iki gruodžio 12 dienos.

Stažuotės reikalavimai:

Ruošiantis paraišką menininkas turėtų domėtis bendradarbiavimu ir projekto vystymu socialinės meno praktikos tema Berlyne. Agoros galerija priima paraiškas iš bet kurių sričių menininkų; kai kurios iš pagrindinių domėjimosi sričių vystant projektą būtų šios: vizualiniai menai, kino menas, garsai ir muzika, šokis ir choreografija, teorija ir praktika, filosofija, rašymas, architektūra, kuratorystė, performansas, mokslo kūrybinis vystymas, politinis ir socialinis aktyvizmas, interneto programos, animacija ir naujosios technologijos.

Stažuotės programos mokestis – 1 000 eurų per mėnesį. Organizatoriai teikia pagalbą ieškant finansavimo ir apgyvendinimo galimybių.

Stažuotės aprašymas:

Rezidencijos programos trukmė – 3 mėnesiai. Aštuoni atrinkti įvairių disciplinų dalyviai vystys bendrą projektą tema „Socialinė meno praktika. Kokios yra meno ir socialinio gyvenimo sričių sankirtos?”.

Stažuotės AFFECT metu atrinkti dalyviai turės galimybę parodyti savo individualų darbą, kuris vėliaubus išplėtotas ir integruotas į galutinį bendrą projektą. Vienas pagrindinių šios programos pranaįšumų yra galimybė dirbti su atitinkamų sričių profesionalais Berlyne. Tai leidžia užmegzti ryšius, vystyti dialogą ir pasiūlyti darbo užduotis dalyviams bei išvystomam projektui. Programos rezultatas kiekvieno modulio pabaigoje bus pristatytas kitoje vietoje.

Modulis III vyks nuo spalio 3 d iki gruodžio 12 d. Berlyne.

Daugiau informacijos Agoros galerijos AFFECT programos interneto svetainėje http://agoracollective.org/affect/apply/

Leave a Reply