Kvietimas teikti paraiškas UX dizaino kūrybinėms dirbtuvėms Nidoje

Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija kartu su „wix.com” 2018 m. lapkričio 26–30 dienomis rengia UX dizaino (vartotojo patirties dizaino) kūrybines dirbtuves, mokymus Nidoje ir kviečia dalyvauti bei teikti paraiškas.

Kūrybinių dirbtuvių dalyvių atranka vyksta per išankstinę registraciją, po kurios bus įvertinta kandidatų kompetencija bei motyvacija dalyvauti mokymuose. Mokymai skirti dizaino srityje jau dirbantiems specialistams bei ieškantiems darbo galimybių šioje dinamiškoje kūrybinių industrijų srityje. Penkias dienas truksiančiuose mokymuose dalyviai susipažins su UX dizaino taikymo principais, analizuos esamus pavyzdžius, vystys savo projektus, o pabaigoje pristatys naujai sukurtus, UX dizaino metodais paremtus projektus. Mokymus ves ir savo tarptautine patirtimi dalinsis UX dizaino specialistai, pasauliniu mastu kuriantys vieną didžiausių ir plačiausiai naudojamų platformų „wix.com”. Visi renginiai vyks Nidos meno kolonijoje nuo lapkričio 26 iki 30 d. Nakvynė ir maitinimas finansuojami.

Registracija ir daugiau informacijos apie projektą: https://www.uxnida.com/

Mokymai yra projekto „Paradigmos poslinkis nuo tradicinių į kūrybines industrijas – tvarios regioninės plėtros esmė” dalis ir finansuojama pagal „2014-2020 m. Interreg V-A” Latvijos ir Lietuvos programą. Šio projekto partneriai yra Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras bei partneriai iš Latvijos: Kuldygos savivaldybė ir Liepojos kūrybinių industrijų klasteris. Projektas iš dalies finansuojamas iš Lietuvos Kultūros tarybos lėšų. Visas projekto biudžetas: 220 193. 06 EUR, įskaitant ir ERDF lėšas EUR 187.164,08.

Kilus klausimams kreiptis į projekto vadovą Liną Ramanauską: linas@nidacolony.lt

*Šis pranešimas buvo sukurtas su Europos Sąjungos finansine parama. Šio pranešimo turinys yra VDA Nidos meno kolonijos atsakomybė ir negali būti laikomas Europos Sąjungos pozicija.

Leave a Reply