KVIETIMAS SCENOS MENŲ PROFESIONALAMS

Š. m. liepos 14– 28 dienomis, Apeirono teatras kartu su partneriais iš Brazilijos kviečia scenos menų profesionalus į tarptautinę teatro laboratoriją „First body“.

Laboratorijos tikslas – gilinti žinias apie ritualinį arba fizinį teatrą, pasaulio kultūras apjungiančią archajinę kultūrą. Dalinantis patirtimi, apjungiant skirtingas teatrines praktikas, jų elementus ir modifikacijas, komanda tyrinės žmogaus kūną ir protą. Laboratorijos proceso metu užfiksuoti atradimai, kaip eksperimentinis vyksmas, bus pristatyti dviejuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: liepos 26 d. Vilniuje (Dūmų fabrike) ir liepos 27 d. Klaipėdoje (vieta tikslinama).

Laboratoriją koordinuos ir ves iš Brazilijos kilęs aktorius ir režisierius Diego Borges, šiuo metu kuriantis „O Bando“ teatre Portugalijoje. Eksperimentinės teatro trupės „Grupo Momentâneo“ įkūrėjas Pablo Magalhãesas ir Apeirono teatro įkūrėjos, režisierės / tarpdisciplininio meno kūrėjos – Eglė Kazickaitė bei Greta Gudelytė.

Norintys dalyvauti, siųskite savo CV / kūrybinį CV el. paštu apeironteatras@gmail.com iki 2023 m. birželio 19 d.

Dalyvavimas laboratorijoje yra nemokamas, žmonių skaičius ribotas. Laboratorijoje gali dalyvauti: scenos menų profesionalai; 3–4 kurso teatro krypties studentai bei tarpdisciplininio meno kūrėjai! Siekiant kokybiško proceso ir rezultato, laboratorijoje privaloma dalyvauti visas dienas.

Daugiau informacijos www.apeironteatras.net

Parengė Simona Bendikaitė

Leave a Reply