Kristinos Sabaliauskaitės rašinio konkursas moksleiviams – apie gyvenimą internete

Jau penktus metus iš eilės rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidykla „Baltos lankos” 8–12 klasių ir jas atitinkančių gimnazijos klasių moksleivius kviečia dalyvauti trumpojo rašinio konkurse.

Kristina_Sabaliauskaite_foto_Paulius_Gasiunas

Rašytoja Kristina Sabaliauskaitė. Pauliaus Gasiūno nuotr.

Šiais metais skelbiama tema: „Online galima tapti bet kuo?” Moksleiviai kviečiami pamąstyti apie gyvenimą internete: ar jis nevirsta priverstiniu tobulumo diktatu, ar visada atliepia tikrovę? Ar tai, kaip save vaizduojame virtualiame gyvenime, gali padėti spręsti realaus gyvenimo problemas; kokių pranašumų / trūkumų turi online išrasti nauji savęs įvaizdžiai ir įsikūnijimai? Ar žmogui visada buvo būdingos savęs perkūrimo viešumai pastangos, ar tai tik mūsų dabarties ženklas? Rašytoja Kristina Sabaliauskaitė, kaip visuomet, moksleivius ragina drąsiai ir atvirai aprašyti savo mintis ir patirtis.

Orientacinė rašinio apimtis – 1 000 žodžių. Rašinių leidykla laukia iki 2019 m. spalio 13 dienos el. paštu: leidykla@baltoslankos.lt. Laiške būtina nurodyti mokinio ir jo mokytojo vardą, pavardę, mokyklą, klasę ir kontaktinį telefoną. Rašinius vertins rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidyklos „Baltos lankos” atstovais. Nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 11 dieną. Konkurso dalyviai sutinka, kad laimėjimo atveju jų vardai, pavardės ir konkursiniai rašiniai būtų skelbiami viešuose pranešimuose apie nugalėtojus.

I vietos nugalėtojas bus apdovanotas rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės išskirtine dovana.
II ir III vietos nugalėtojams prizus įteiks leidykla „Baltos lankos”.

Leidyklos „Baltos lankos” informacija

Leave a Reply