Konkursas: įgarsink Klaipėdos jaunimą

„Kokį miestą mato Klaipėdos jaunimas? O svarbiausia – kaip jį girdi? Ar pastebėjai, kad dainų apie jūrą daug, bet neturime tokios, kuri būtų apie MUS, prie Baltijos jūros augusius, vėjų nugairintus, laisvę ir jaunystę švenčiančius klaipėdiečius?” – tokiais žodžiais į jaunuosius miesto gyventojus kreipiasi konkurso „Įgarsink Klaipėdos jaunimą” organizatoriai.

Jaunimas iki 29 metų kviečiamas kartu ieškoti Klaipėdos miesto jaunimo unikalumo ir sukurti dainą, labiausiai atspindinčią Klaipėdą ir čia gyvenantį ar atvykstantį jaunimą. Klaipėdos jaunimo daina – tai kelias į jaunimo identiteto formavimą. Konkurso organizatoriai tikisi, kad kuriantys Klaipėdos jaunimo dainą joje atspindės pagrindines jaunimo vertybes, jų vaidmenį miesto gyvenime.

Nesvarbu, ar dainą kurs jauni profesionalai, ar meniškos sielos, gebančios kurti, – visi kviečiami įgarsinti save ir visą Klaipėdos jaunimą!

Konkurso dalyviai kviečiami pateikti savo kūrinius (dainos tekstą arba ir tekstą, ir melodiją) iki š. m. rugsėjo 30 d. el. paštu: rinkisklaipeda@gmail.com.

Daina bus įrašyta garso įrašų studijoje, padedant profesionaliems muzikantams. Kas jie? Kol kas paslaptis. Organizatoriai nenori apibrėžti jaunimo ir daryti įtakos kūrinių stiliui. Tačiau tikina, kad jie taip pat klaipėdiečiai.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/igarsinkklaipeda/

Leave a Reply