Klaipėdoje vyks Gianluca Sodaro filmų peržiūra ir kūrybiškumo laboratorija

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) 2022 m. birželio 11 d., šeštadienį, 19 val. vyks kino režisieriaus Gianluca Sodaro (Italija) trumpametražių filmų peržiūra; KKKC Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Klaipėda) birželio 13, 15, 17 ir 20 d. nuo 12.00 val. jaunieji kūrėjai ir meno mėgėjai kviečiami į kūrybiškumo laboratoriją „Aš esu akis – sakau, ką matau / I am eye – say what you see“ su režisieriumi G. Sodaro.

Vienas svarbiausių įgūdžių šiandienos ir ateities pasaulio darbo rinkoje yra kūrybiškumas, tad skatiname jį ugdyti per meną, laisvę ir pažintį su įvairių profesijų atstovais. Iš Italijos kilęs kino režisierius Gianluca Sodaro kviečia į trumpametražių filmų peržiūrą ir trijų dalių kūrybiškumo laboratoriją „Aš esu akis – sakau, ką matau / I am eye – say what you see“, skirtą kūrybinio polėkio lavinimui, susitelkimui į gyvą kūrybinį procesą ir savo asmeninę refleksiją. Dirbtuvių metu dalyviai, pasitelkę savo vaizduotę ir kūrybiškumą, plėtos pasirinktą temą jų mėgstama technika – tapyba, piešimu, fotografija, mišria technika ir kt. Nors kūrybiškumo tema pastaruoju metu yra itin populiari, G. Sodaro teigimu, šių dirbtuvių pranašumas tas, kad jų metu visas dėmesys skiriamas asmenybei, įkvėpimui, gyvam bendravimui, susitelkimui į kūrybinį procesą ir savo asmeninę refleksiją, o ne į technologijas ir aplinką.

Apie menininką

Gianluca Sodaro gimė Sicilijoje, baigė Milano vaizduojamojo meno ir dizaino akademiją (NABA). Kaip kino režisierius G. Sodaro už savo originalius filmus yra pelnęs daugybę prizų ir apdovanojimų. Pagrindinis menininko kūrybos bruožas – originalumas ir siekis pasakoti neįprastas istorijas.

Birželio 11 d. 19 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) kino režisieriaus Gianluca Sodaro (Italija) trumpametražių filmų peržiūra. Skambės Angelo Badalamenti ir Rachel Portman garso takeliai.

Birželio 13, 15, 17 d. nuo 12 val. KKKC Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Klaipėda) kūrybiškumo laboratorija „Aš esu akis – sakau, ką matau / I am eye – say what you see“ su režisieriumi G. Sodaro (trukmė 3–4 val.).

Birželio 20 d. sukurtų darbų pristatymas ir aptarimas.

Kūrybinės dirbtuvės vyks anglų k.

Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas, dalyviai bus aprūpinti visomis priemonėmis. Laukiama asmenų nuo 17 metų. Būtina registracija: http://inx.lv/H5nU

Daugiau informacijos: +370 602 211 67

Projektas dalinai finansuojamas pagal Europos Sąjungos kultūros ir audiovizualinio sektoriaus rėmimo programos parengiamąją paprogramę Kinas ir inovatyvūs centrai vietos bendruomenei – 2-ąjį kvietimą teikti paraiškas CNECT/I.3/2020/2738010.

Kūrybinių dirbtuvių metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, paviešintuose įvairiose medijos priemonėse.

Leave a Reply