Jaunųjų klaipėdiečių liaudies meno paroda-konkursas ,,Marginiuotas pavasaris“

Mokate austi, žiesti ar lipdyti, drožinėti, pinti, karpyti, siuvinėti, o gal kitą amatą? Tradicinių rankdarbių išmokote iš senelių? Krašto tautodailininkų? Mokytojų? O gal mokėtės patys? Puiku! Klaipėdos etnokultūros centras visus 7–19 metų darbštuolius kviečia dalyvauti jaunųjų klaipėdiečių liaudies meno parodoje-konkurse „Marginiuotas pavasaris“.

Nufotografuokite vieną geriausiai pavykusį savo darbelį (jis gali būti sukurtas 2020–2021 m.) ir nuotrauką su užpildyta dalyvio anketa atsiųskite el. paštu: i.armoniene@etnocentras.lt iki 2021 m. balandžio 5 d.

Dėmesio! Vienas dalyvis konkursui gali pateikti tik vieną nuotrauką. Nuotraukos pavadinime turi būti nurodytas autoriaus vardas, pavardė ir amžius.

Trijose amžiaus grupėse bus išrinkti I–III vietų laimėtojai, visi dalyviai gaus elektroninius padėkos raštus, laureatai – diplomus ir atminimo dovanas.

Dalyvių darbų nuotraukos bus publikuojamos ir nugalėtojai paskelbti balandžio 11 d. 11 val. Klaipėdos etnokultūros centro Facebook paskyroje @etnocentras.lt.

Daugiau informacijos, konkurso nuostatai, dalyvio anketa: www.etnocentras.lt.

Etnokultūros centro informacija

Leave a Reply