„Eko rūsys“ skelbia meno darbų atranką

2012 m. pabaigoje Semiotinių tyrimų centras standartinio sovietinio daugiabučio namo rūsyje surengė ekomeno parodą-konkursą. Tuomet čia savo darbus eksponavo tiek profesionalūs, tiek neprofesionalūs menininkai. Šiemet „Eko rūsys“ vėl atgyja ir iki lapkričio 17 d. laukia norinčiųjų dalyvauti parodoje darbų fotografijų bei aprašų internetiniu adresu ekorusys@gmail.com. 

ekorusys_konkursas-3_internetui„Eko rūsys“ ir toliau siekia įtraukti į aplinkosauginę veiklą, jos aktualumo viešinimą ir naujų metodų pristatymą, menininkus bei miestiečius. Norime pabrėžti, kad parodos darbų atrankoje kviečiame dalyvauti visus, kurie kuria eko meną. Nesvarbu ar jie yra patyrę ekspertai ar tik retkarčiais bando eksperimentuoti panaudodami išmesti skirtus daiktus“, – sako parodos organizatorė Monika Šlančauskaitė. 

Organizatoriai tikisi, kad lapkričio 22 d. rengiama parodoje dalyvaus gausus būrys menininkų, kurie varžysis dėl 550 Lt prizinio fondo. Nugalėtojai bus išrinkti susumavus facebook paskyros facebook.com/EkoRusys, parodos lankytojų ir organizatorių balsus. 

„Daugeliui žmonių daugiabučio namo rūsys atrodo nesuderinamas su menu. Tačiau būtent ši erdvė leidžia atsiskleisti menininkų darbams ir geriau suvokti eko meno išskirtinumą. Prieš kelis metus surengtoje parodoje dalyvavo 15 menininkų iš įvairių Lietuvos vietų. Norėtųsi tikėti, kad šį kartą paroda sutrauks ne mažiau norinčių parodyti ką jie kuria“, – sako Monika Šlančauskaitė. 

Svarbi informacija dalyviams:

  • vienas pagrindinių reikalavimų kūriniui – jis turi būti sukurtas, sukonstruotas ar pagamintas iš antrinių žaliavų arba perdirbtų, panaudotų medžiagų, detalių, daiktų;
  • iki lapkričio 17 d. internetiniu adresu ekorusys@gmail.com reikia atsiųsti darbo nuotrauką su aprašymu (pavadinimas, medžiagos, idėjos aprašymas).

 Paroda-konkursas rengiamas įgyvendinant visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Eko rūsys“. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė.

Leave a Reply