KKKC Meno kieme – susitikimas su menininku Augustinu Našlėnu

2023 m. balandžio 28 d., penktadienį, 17.30 val. KKKC Meno kiemo dirbtuvių fotografijos laboratorijoje (Daržų g. 10, Klaipėda) rengiamas kūrybinis užsiėmimas – susitikimas su menininku Augustinu Našlėnu.

Augustino Našlėno fotomontažas iš serijos „Rekviem posovietiniam sapnui“
Augustino Našlėno fotomontažas iš serijos „Rekviem posovietiniam sapnui“

Susitikimo metu menininkas papasakos unikalią fotomontažų serijos „Rekviem posovietiniam sapnui“ sukūrimo istoriją ir supažindins su autoriniais montažo ir koliažo metodais, apžvelgs analoginės ir skaitmeninės fotografijos derinimo taktikas savo kūryboje.

Augustinas Našlėnas yra multimedijos menininkas, gyvenantis ir dirbantis Klaipėdoje. Augustino meninę praktiką sudaro multimedijos instaliacijos, performansai, fotografija. Tai audiovizualinės patirtys, plečiančios aplinkosauginį, istorinį ir dvasinį suvokimą ir skatinančios tobulėti ir keistis. 2020 metais kartu su kolegomis Augustinas pradėjo plėtoti eksperimentinės muzikos projektą GYVOS ŠVENTOVĖS.

Augustinas dirba ir iliustratoriumi, grafikos dizaineriu bei videografu. Be darbo reklamos agentūroje, jis taip pat plėtoja savo multimedijos prekės ženklą VANDENIS MEDIA – kuria audiovizualines instaliacijas ir filmus istorijos muziejams ir edukacinėms įstaigoms, taip pat vizualųjį stilių muzikos kūrėjams ir atlikėjams, festivaliams, iliustracijas muzikos leidinių viršeliams bei video- ir animuotą grafiką muzikai.

Kūrybinis užsiėmimas nemokamas.

Edukacinius, kūrybinius užsiėmimus KKKC Meno kiemo dirbtuvių fotografijos laboratorijoje organizuoja Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kartu su Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriumi.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Leave a Reply