Fotografijų konkursas „Atostogos Lenkijoje”

Atostogos Lenkijoje? Taip, tai puikus sumanymas! Lenkijos institutas Vilniuje, bendradarbiaudamas su Lenkijos turizmo organizacija, skelbia fotografijų konkursą „Atostogos Lenkijoje”. Konkursu siekiama skleisti žinias apie Lenkiją kaip turistams patrauklią šalį, kurioje galima įdomiai ir naudingai praleisti savaitgalį ar ilgesnes atostogas.

Lenkijoje yra daugybė įdomių vietų savaitgalio ar vasaros kelionei – vaizdinga Baltijos jūros pakrantė, didingi kalnai, gyvybe kunkuliuojantys miestai, puikūs muzikos, kino ar teatro festivaliai. Ir visa tai pasiekiama ranka. Patogus susisiekimas automobiliu ar lėktuvu, puikus viešbučių pasirinkimas ir vis dar patrauklios kainos kviečia patirti nepamirštamas atostogas Lenkijoje.

Lenkijos institutas Vilniuje, tęsdamas jau daug metų vykdomą Lenkijos kaip turistams patrauklios šalies sklaidos politiką, kviečia dalyvauti fotografijų konkurse. Atsiųskite savo Lenkijoje darytą nuotrauką, kurioje matyti įspūdinga gamta, istoriniai paminklai, įdomios vietovės, linksmos akimirkos. Nuotraukos, kuri surinks daugiausiai patiktukų („Like”) Lenkijos instituto „Facebook” paskyroje, autorius laimės savaitgalio kelionę dviem į Gdanską lėktuvu. Antros ir trečios vietos laimėtojų lauks pagrindinio konkurso partnerio – Lenkijos turizmo organizacijos įsteigti patrauklūs prizai.

Konkursas vyksta nuo 2018 m. birželio 15 d. iki rugsėjo 10 d. Konkurso dalyviai privalo atsiųsti konkurso elektroninio pašto adresu: atostogos.lenkijoje@gmail.com vieną ar kelias (ne daugiau kaip 3) Lenkijoje darytas nuotraukas su aprašymu, kuriame nurodyta fotografijos atlikimo vieta (miestas), objekto pavadinimas, autoriaus vardas, pavardė ir „Facebook” vartotojo pavadinimas (jei asmuo turi savo paskyrą).

2018 m. rugsėjo 11 d. visos konkurse dalyvaujančios fotografijos bus paskelbtos Lenkijos instituto Vilniuje „Facebook” paskyroje, specialiai konkursui skirtame albume „Wakacje w Polsce” / „Atostogos Lenkijoje”. 2018 m. rugsėjo 11–20 d. vyks internetinis „Facebook” vartotojų balsavimas. Trijų įdomiausių nuotraukų, kurios surinks daugiausiai patiktukų, autoriai bus apdovanoti prizais. Laimėtojai bus paskelbti rugsėjo 21 d.!

Lenkijos kraštovaizdžio įvairovė nepalieka abejingo net išrankiausio keliautojo, „jau viską mačiusio” internete. Į dangų besistiebiančios Tatrų viršūnės, užburiantys Bieščadai ir paslaptingi Karkonošai siūlo tyro kalnų oro gurkšnį ir kvapą gniaužiančius vaizdus, kurie, įamžinti nuotraukose, be abejonės, sukels patiktukų laviną socialiniuose tinkluose. Lenkija – tai šalis, į kurią verta atvykti, viską išvysti savo akimis ir, žinoma, dalyvauti konkurse.

Konkurso nuostatai skelbiami puslapyje www.lenkijosinstitutas.lt, skyrelyje „Atsisiųsti”, ir Lenkijos instituto Vilniuje „Facebook” paskyros albume „Wakacje w Polsce” / „Atostogos Lenkijoje”.

Konkurso organizatorius – Lenkijos institutas Vilniuje. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Lenkijos turizmo agentūra.

Lenkijos instituto Vilniuje informacija

Leave a Reply