Ramybės ir atsipalaidavimo kūrybinės dirbtuvės

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10) ir Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) 2022-ųjų kovas skirtas streso bei įtampos pasekmių mažinimui, todėl KKKC ir meno terapijos praktikė Evelina Kasinskaja kviečia į nemokamus meno terapijos užsiėmimus.

KKKC archyvo nuotr.
KKKC archyvo nuotr.

Šiomis dienomis tenka patirti įvairias emocijas bei jausmus: nerimą, neužtikrintumą, baimę, kartais ir visišką pasimetimą. Tokiu sudėtingu laikotarpiu labai svarbu skirti dėmesio savo vidiniams ištekliams, gebėti įveikti gyvenimo sunkumus, neprarasti ryšio su mūsų vaikais, stiprinti jų saugumo jausmą, savivoką, emocijų raišką. Taip pat svarbu skirti dėmesio savo vidiniams ištekliams, gebėti įveikti gyvenimo sunkumus, kiek įmanoma mažinant įtampą bei streso pasekmes.

Bendra veikla – veiksmingiausias būdas stiprinti tarpusavio pasitikėjimą, bendrystę ir užtikrinti pozityvų vaikų ir tėvų ryšį. Bendri tėvų ir vaikų kūrybinės raiškos užsiėmimai suteikia galimybę nuoširdžiam bendravimui, taip pat tai proga atsipalaiduoti bei patirti spontaniškos kūrybos ir buvimo kartu džiaugsmą. Kadangi vaikai iš prigimties yra kūrybiški, jiems piešimas ir kita kūrybinė raiška yra paprastesnė komunikacijos priemonė negu žodžiai.

Kovo 12 d. 11.00 val. kviečiame šeimas su vaikais nuo 7 m. dalyvauti meno terapijos užsiėmime, kurio metu dalyviai:

● turės galimybę ramiai praleisti laiką kartu;

● galės atsipalaiduoti, sumažinti įtampą piešiant ir kitaip kūrybiškai leidžiant laiką;

● stiprins emocinį ryšį kūrybinio proceso metu;

● išmoks meno terapijos taikymo metodų, kuriuos galės sėkmingai naudoti savarankiškai.

Užsiėmimo metu tėvai su vaikais kartu kurs, bendraus ir pieš ne tik ant popieriaus, bet ir vieni kitiems ant rankų. Šis procesas atpalaiduoja, nuramina bei suteikia malonumo. Juk ant rankų yra tiek daug jautrių taškų!

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registracija: http://inx.lv/0JPM.

Užsiėmimo data ir laikas: kovo 12 d., šeštadienis, 11.00 val. (trukmė apie 1–1,5 val.).

Vieta: KKKC Parodų rūmų I aukštas (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda).

Kovo 16 d. 17.30 val. kviečiame suaugusiuosius stresą bei įtampą mažinti taikant dailės, rašymo bei aromaterapijos metodus.

Visai nebūtina mokėti piešti, nes dailės terapija yra spontaniškas kūrybos procesas, kuris gali atskleisti daugiau nei tūkstančiai žodžių. Dailės terapinis procesas pagrįstas tuo, kad reikšmingiausios žmogaus mintys ir išgyvenimai, būdami pasąmoningos kilmės, gali būti greičiau išreikšti vaizdiniais nei žodžiais.

Užsiėmimo metu dalyviai:

● turės galimybę geriau suprasti savo jausmus ir emocijas bei reaguoti į jas;

● sužinos ir išbandys įtampos mažinimo būdus;

● išmoks taikyti paprastas ir veiksmingas atsipalaidavimo technikas;

● sužinos, kaip valdyti stresą bei mažinti jo poveikį sau.

Užsiėmimo data ir laikas: kovo 16 d., trečiadienis, 17.30 val. (trukmė apie 1,5 val.)

Vieta: Meno kiemo dirbtuvės, Daržų g. 10, Klaipėda.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija: http://inx.lv/0Joa.

Kūrybinės dirbtuvės skirtos suaugusiems asmenims.

Užsiėmimus veda meno terapijos praktikė Evelina Kasinskaja, turinti daugiau nei 5 metų patirtį organizuojant bei vedant praktinius emocinio intelekto lavinimo kursus, savęs pažinimo užsiėmimus, įvairias edukacines dirbtuves bei asmeninio augimo grupes, kurių metu taiko aromaterapiją, rašymo, pasakų, smėlio bei dailės terapijos metodus.

Užsiėmimai nemokami, kūrybai reikalingomis medžiagomis dirbtuvių dalyviai bus aprūpinti.

Leave a Reply