Parodų rūmuose – interaktyvios dienos stovyklos vaikams

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC), bendradarbiaudamas su tarptautiniu startuoliu VIVITA Lithuania, liepos 12–23 d. kviečia į interaktyvią dienos stovyklą, kurioje susijungs vaikų idėjos, technologijos ir menas.

Tam, kad jaunoji karta atostogų metu ne tik pailsėtų, bet ir įgytų naujų žinių, patirčių bei bendravimo įgūdžių, rekalinga socializacija. Tad dienos stovykla vaikams ir paaugliams yra ne tik linksmai praleistas laikas, bet pirmiausia tai vieta, kurioje gausu kūrybinių užsiėmimų, savarankiškų sprendimų ir asmeninių atradimų. Įsitraukdami į kūrybines ir lavinamąsias veiklas, jie mokosi išreikšti mintis per vizualines priemones, bendradarbiauti, būti draugiškais ir  kritiškai mąstyti.

Apie VIVITA Lithuania

VIVITA Lithuania – tarptautinis startuolis, savo veiklą vykdantis neformalaus ugdymo ir kūrybiškos edukacijos srityse. Tai auganti globali kūrėjų bendruomenė, kurios tikslas – skatinti vaikus tapti išradingais, autonomiškais, ateitį kuriančiais išradėjais. VIVITA veikia Singapūre, Havajuose, Filipinuose, Estijoje, Naujojoje Zelandijoje bei Japonijoje. Šiuo metu savo veiklas vykdome Vilniuje esančioje kūrybinėje erdvėje VIVISTOP Užupis ir VIVI HU mobiliojoje laboratorijoje, kuri keliauja po Lietuvą. 

VIVI HU yra idėjomis varoma mobili laboratorija, kurioje susijungia idėjos, technologijos ir kūryba. Čia vaikai ir paaugliai, naudodami įvairias medžiagas, įrankius bei technologijas, savarankiškai kuria ir eksperimentuoja, susipažįsta su neribotomis kūrybos galimybėmis.

Liepos 12–23 d. stovyklų maratonas – tai 5 skirtingos pamainos:

  • „Stop: Animacija“ – liepos 12 ir 13 d. 

Šiose dviejų dienų dirbtuvėse vaikai mokysis filmų kūrimo pagrindų – nuo siužetinės juostos, scenos dizaino iki sustabdytos animacijos (stop motion) filmavimo bei montavimo. Tai kūrybingos, linksmos ir interaktyvios dirbtuvės, sužadinsiančios vaikų vaizduotę. 

  • Pietums: Lempa – liepos 14 ir 15 d. 

Kūrybinėse dirbtuvėse jaunieji kūrėjai, įkvėpti maisto tekstūrų, spalvų ir eksperimentų, kurs savo apšvietimo objektus.

  • Kirpk. Siūk. Konstruok – liepos 18 ir 19 d. 

Būsimiesiems mados dizaineriams tai puiki galimybė tyrinėti žavų drabužių pasaulį ir ugdyti pasitikėjimą adata bei siūlais. Vaikai sužinos apie mados dizainą ir siuvimą bei turės galimybę susikurti savo bucket hat, o geriausia – parsineš ją namo! 

  • Ratai 2.0 – liepos 20 ir 21 d. 

Nuo motorinių įgūdžių lavinimo iki eksperimentų – laboratorijos dirbtuvėse dalyvaujantys vaikai, naudodamiesi mūsų sukurtomis VIVIWARE robotikos priemonėmis, sukonstruos savo mini roboto dizainą ir jo valdymą!

  • Namas 12770 – liepos 22 ir 23 d. 

Prieš pasitinkant Klaipėdos 770 metų jubiliejų, jaunieji kūrėjai kartu su mūsų mentoriais tyrinės Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro „kvartalą“ ir architektūrą, o vėliau vaikai bus kviečiami sukurti interaktyvų dizaino objektą, perteikiantį jų požiūrį į tai, kokio namo jie norėtų.

Stovyklos dalyvių amžius: 8–13 metų

Pamainos kaina – 20 Eur (įskaičiuota: dviejų dienų užkandžiai, priemonės, medžiagos).

Būtina registracija: http://inx.lv/C14g

Vieta: Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda)

Daugiau informacijos el. paštu: info@vivihu.lt arba telefonu: +370 673 32234

Leave a Reply