KŪRYBINĖS PERFORMANSO DIRBTUVĖS SU MONIKA DIRSYTE

Birželio 17 dieną kviečiame Jus į kūrybines performanso dirbtuves su talentinga performansų kūrėja ir atlikėja Monika Dirsyte.

Kūrybinės dirbtuvės susideda iš teorinės ir praktinės dalies: teorinės dalies metu Monika pristatys įdomiausius ir įkvepiančius performansus, kurie sukėlė revoliuciją meno pasaulyje. Kūrėja papasakos plačiau apie performanso istoriją ir jo įtaką meniniam kontekstui.

Praktinėje dirbtuvių dalyje Monika kvies lavinti Jūsų kūrybiškumą ir išreikšti save per kūną ir judesį. Per judesį bus bandoma mąstyti, per bendravimą su kitu bus mėginama atskleisti savo vidinį pasaulį. Remiantis ilgamete lektorės patirtimi, kūrybinių dirbtuvių dalyviai galės praktiškai išbandyti performanso žanrą. Dirbtuvės vyks pagal lektorės sukurto performanso „The ball“ metodiką.

Performanso įrankiai – gimnastikos gumos, akių raiščiai, ausų kištukai ir pan. Taip pat bus eksperimentuojama remiantis kitų menininkų siūlomomis metodikomis. Dirbtuvės vyks Klaipėdos kultūrų ir komunikacijų Parodų rūmuose, adresu Didžioji vandens g. 2.

Laikas: birželio 17 d.
Teorinė dalis: 11–14 val.
Pietų pertrauka: 14–15 val.
Praktinė dalis miesto erdvėse: 15–17 val.
Amžius – nuo 15 m.


Renginys nemokamas, būtina registracija – https://forms.gle/hAVBQ1VKxNr9LrBD8

Nepaleiskite galimybės išbandyti save kūrybinėje performanso srityje! Registruokitės jau dabar ir atraskite performansų meną!

Leave a Reply