KKKC Meno kiemo dirbtuvėse – edukaciniai šeštadieniai šeimoms

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) 2021 m. liepos ir rugpjūčio šeštadieniais vyks grafikos ir tapybos kūrybinės dirbtuvės, skirtos šeimoms.

Kūrybinės dirbtuvės su grafike Žaneta Jasaityte-Bessonova. KKKC archyvo nuotr.
Kūrybinės dirbtuvės su grafike Žaneta Jasaityte-Bessonova. KKKC archyvo nuotr.

Šį sezoną įgyvendinama KKKC Meno kiemo edukacijų ciklo programa kartu su visu pasauliu buvo patekusi į karantino gniaužtus. Prisitaikius prie naujos realybės ir pasitelkus šiuolaikines technologijas, pakeitusios formatą edukacinės veiklos buvo perkeltos į virtualią erdvę ir tapo pasiekiamos neribotam dalyvių skaičiui. Edukacinių užsiėmimų videoįrašai, publikuoti „Youtube“ platformos KKKC paskyroje, suteikia galimybę kiekvienam norinčiajam bet kuriuo metu įsilieti į klausytojų ir kūrėjų gretas.

Tačiau virtualūs užsiėmimai niekada nepakeis gyvų susitikimų. Todėl trys KKKC Meno kiemo rezidentės – grafikės Žaneta Jasaitytė-Bessonova ir Toma Šlimaitė-Bubelienė bei tapytoja Daiva Dašenkovienė kviečia į šeštadienines kūrybines dirbtuves klaipėdiečių ir miesto svečių šeimas, norinčias vasaros savaitgalius skirti pažinčiai su menu.

Kiekvienas susitikimas dirbtuvėse žada vis naujų patirčių, kadangi užsiėmimų temos – labai įvairios: tai ir natiurmorto tapymas, ir subtili klaipėdietiškų ženklų transformacija grafikos atspauduose, ir spalvomis sproginėjanti šventės išraiška monotipijose, ir grafikos praktinis pritaikymas, atspaudais dekoruojant tekstilės dirbinius. Telieka išsirinkti datą, užsiregistruoti ir dalyvauti!

KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ PROGRAMA:

Liepos 3 d. 10 val. „Fachverkas giliaspaudėje“ (sausoji adata / subtilios linijos / tekstūros). Lektorė – grafikė Toma Šlimaitė-Bubelienė.

Liepos 17 d. 13 val. „Natiurmortas“ (tapyba). Lektorė – tapytoja Daiva Dašenkovienė.

Liepos 31 d. 13 val. „Balionai“ (monotipijos technika). Lektorė – grafikė Žaneta Jasaitytė-Bessonova.

Rugpjūčio 7 d. 13 val. „Miesto istorijos“ (marškinėliai / maišeliai, mišri grafikos technika). Lektorė – grafikė Žaneta Jasaitytė-Bessonova.

Rugpjūčio 21 d. 10 val. „(Ne)Tradiciniai pajūrio motyvai“ (monotipija / sodrios linijos / tonai / dėmės). Lektorė – grafikė Toma Šlimaitė-Bubelienė.

Rugpjūčio 21 d. 13 val. „Natiurmortas“ (tapyba). Lektorė – tapytoja Daiva Dašenkovienė.

Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 10 metų. Užsiėmimai mokami: suaugusiajam – 1,95 Eur, vaikui – 1,00 Eur. Dalyvių skaičius ribotas.

Būtina registracija el. p.: edukacija@kkkc.lt.

Leave a Reply