Į Klaipėdos lėlių teatro edukacinį centrą atsikrausto „Kaltūnas“

Nuo 2021 m. spalio 9 d. Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (Vežėjų g. 4) pradeda veikti „Kaltūnas“ – vis naujoje vietoje įsikurianti interaktyvi instaliacija. Šią instaliaciją galima tyrinėti individualiai arba drauge su gidu-edukatoriumi įsinarpliojant į Gabėtos plaukus ir jos brolio nuotykius su jais ir juose.

Narvydo Naujalio nuotr.
Narvydo Naujalio nuotr.

Lankytojai laikinai tampa detektyvais ir tyrinėdami įvairias erdvėje esančias vaizdines, garsines, jutimines instaliacijas bando „iššukuoti“ į kaltūną susivėlusią istoriją, ten vykusius  įvykius, nuotykius, nesusipratimus ir įvairiausias problemas, su kuriais susiduria tiek stebuklingų plaukų, tiek paprastų plaukų savininkai. Kiekvienas čia gali atrasti savąją istorijos versiją, susijusią su jo išgyventa patirtimi ir jam aktualiais dalykais, o išeidami gali palikti dalelę savęs nuolat pildomoje instaliacijoje.

Pasitelkdami „Kaltūno“ pasakojamą istoriją, lankytojai drauge ar individualiai mėgins suprasti, kokį poveikį mes darome vieni kitiems. Mūsų vidinis jausmų pasaulis yra sudėtingas ir nevienareikšmis, tad kaip būna gerai, kai po truputį pradedame juos ir jų poveikį suprasti…

Instaliacijos kūrybinė komanda: Saulė Norkutė, Šarūnė Pečiukonytė, Paulina Nešukaitytė, Vladas Dieninis, Narvydas Naujalis, Darius Aladaitis.

Interaktyvios instaliacijos „Kaltūnas“ atidarymas vyks spalio 9 d. 17 val. Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (dalyvavimas nemokamas, būtina išankstinė registracija). Instaliacija skirta 5–9 m. vaikams, šeimoms, tačiau kviečiami ir smalsūs paaugliai bei jaunesni nei 5 m. amžiaus vaikai su juos lydinčiomis šeimomis ar suaugusiaisiais.

„Kaltūnas“ Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre veiks iki 2022 m. birželio 30 d.

Klaipėdos lėlių teatro informacija

Leave a Reply