Lietuvos dizaineriai kviečiami dalyvauti geriausios pakuotės rinkimuose

2017 m. rugsėjo 13 d. prasideda darbų priėmimas į trečią kartą organizuojamus Nacionalinius pakuotės dizaino apdovanojimus (NAPA). Konkurso tikslas – įvertinti Lietuvoje kuriamą kokybišką, inovatyvų produktų pakuotės dizainą ir geriausius pavyzdžius pristatyti ne tik siauram profesionalų ratui, bet ir visuomenei.

NAPA_paroda1

NAPA paroda. Organizatorių archyvo nuotr.

Kaip visuomet, šių metų vertinimo komisija sudaryta iš įvairių nepriklausomų dizaino, pozicionavimo, produkto vystymo sričių ekspertų. Komisijai pirmininkaus svečias iš Estijos Hannes Paesoo, pirmosios pakuočių dizaino agentūros Estijoje „KOOR” meno vadovas.

NAPA apdovanojimai vyks renginio „Pakuočių sektorius 2017″ metu, š. m. lapkričio 9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”, Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF 2017. Trumpojo pretendentų sąrašo ir nugalėjusių darbų ekspozicija veiks visos parodos metu, lapkričio 9–11 d.

Paraiškas konkursui gali teikti Lietuvoje dirbantys dizaineriai ir Lietuvoje veikiančios įmonės, kurių pakuotės yra sukurtos Lietuvoje. Bus vertinami per dvejus metus iki konkurso įgyvendinti darbai. Teikiama pakuotė privalo būti gaminama serijiniu būdu arba lengvai tiražuojama. Darbus galima teikti konkurso tinklalapyje www.napa.lt iki 2017 spalio 15 d. imtinai. Dalyvavimas konkurse yra nemokamas.

2016 m. NAPA konkurse varžėsi 79 pakuotės dizaino darbai. 8 kategorijose į trumpąjį pretendentų sąrašą komisija atrinko 39 pakuotes, o prizais ir diplomais apdovanojo 20 darbų.

Konkursą organizuoja Lietuvos grafinio dizaino asociacijos (LGDA) ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo”.

Daugiau informacijos: Birutė Masaitytė – Judickienė, tel. 8 684 91237, el. p.: info@napa.lt, www.napa.lt.

Leave a Reply