Dizaino savaitė kviečia dalyvauti

2014 metų gegužės 5–11 dienomis penkiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose ir Šiauliuose – vyks tradicinė 9-oji „Dizaino savaitė“. Šios dizaino savaitės pagrindinė tema „dizainas=inovacijos“, skirta atskleisti dizaino proceso ir rezultato svarbą inovatyvių produktų kūrime.

file_1175

Dizaino savaitės tikslas – pažymėti ir plėsti dizaino disciplinos spektrą tarp kultūrinių ir komercinių platformų Lietuvoje. Dizaino savaitės dėka dizaino bendruomenė atgyja ir pritraukia vietinę ir tarptautinę auditoriją į daugiau nei 100 renginių ir ekspozicijų visoje Lietuvoje. Vietiniai dizaineriai, tarptautiniai gamintojai, mažmenininkai, muziejai, galerijos ir kiti organizuoja didžiąją dalį įvairaus mąsto renginių ir ekspozicijų, kuriuose prisistato ir pristato savo produkciją. 

Per 8 metus augant dalyvių ir partnerių skaičiui ir didėjant jų įvairovei, kolektyvinis mūsų partnerių dalyvavimas ryškiai prisidėjo prie Lietuvos dizaino industrijos vystymosi ir augimo. Trečią kartą Dizaino savaitė bus atidaroma „Gero dizaino“ prizo apdovanojimais, kurie šiemet vyks Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

Kviečiame visus suinteresuotus pristatyti savo naujausius kūrinius, koncepcijas ir produktus organizuojant renginius, seminarus, paskaitas, parodas, įrengiant temines ekspozicijas Dizaino savaitės metu. Sinergija, kurią sukuria visi renginiai ir bendra reklaminė kampanija suteikia galimybę pristatyti naujausius ir įdomiausius gaminius. Tai leidžia tikėtis koncentruoto susidomėjimo būtent šiais gaminiais, o taip pat kuria Jūsų, kaip inovatyvaus kūrėjo ar įmonės, įvaizdį.

Jeigu norėtumėte tapti „Dizaino savaitės“ dalimi ir prisijungti prie mūsų bendruomenės, turite minčių ar pasiūlymų – kreipkitės: info@dizainoforumas.lt.

Daugiau informacijos:
www.dizainoforumas.lt

www.dizainosavaite.lt

Leave a Reply