Klaipėdoje vyks viešas EXPO 2015 projektų aptarimas

Vasario 18 d., antradienį, 15 val.  Klaipėdos universiteto (KU) auditorijų korpuse (Herkaus Manto g. 84,  greta PC „Studlendas“), vyks viešas atviro supaprastinto Lietuvos paviljono pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“ Milane projekto konkurso darbų aptarimas.

expomy

Kviečiame dalyvauti viešame projektų aptarime ir pareikšti nuomonę apie konkursui pateiktus darbus. Su pateiktais darbai galima bus galima susipažinti Klaipėdos universiteto auditorijų korpuse tą pačią dieną nuo 12 val. Jums pageidaujant projektinius pasiūlymus atsiųsime ir Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu. KU auditorijų korpuse  esate laukiami jau nuo 13 val., nes iki aptarimo ekspertų bus prašoma registruotis, deklaruoti nešališkumą ir užpildyti vertinimo lentelę.

Konkursui pateikti 27 koncepciniai projektai, pateikiantys viziją, kaip 2015 metų pasaulinėje parodoje turėtų atrodyti pastatas ar jų grupė, kur bus pristatoma šioje parodoje dalyvausianti Lietuva. Konkurso sąlygose buvo reikalaujama, kad projektas atitiktų pagrindinę parodos „EXPO 2015” temą – „Pamaitinti planetą, energija gyvenimui“ ir kuo išradingiau pristatytų mūsų valstybę.  Su konkurso nugalėtoju bus sudaroma sutartis dėl paviljono techninio projekto parengimo ir jo įgyvendinimo priežiūros.

Vieši aptarimai vyks ir kituose Lietuvos miestuose. Į juos kviečiami architektai, įvaizdžio specialistai, parodos temos žinovai, įvairių kitų sričių ekspertai.

Leave a Reply