Klaipėdoje – 3D objektų kūrybinės dirbtuvės su menininku Dario Cestaro

2020 m. spalio 2 ir 3 dienomis dizaineriai, aukštųjų meno mokyklų studentai kviečiami į erdvinių objektų kūrybines dirbtuves su 3D knygų ir objektų menininku Dario Cestaro (Italija).

Dario_Cestaro

Kūrybines dirbtuves ves 3D knygų ir objektų menininkas Dario Cestaro (Italija). Organizatorių archyvo nuotr.

Įgytos žinios ir praktika, kuriant 3D objektus, plačiai pritaikoma ir yra reikalinga įvairių sričių dizaineriams.

Nemokamos kūrybinės dirbtuvės vyks Klaipėdoje, spaustuvėje DRUKA (Mainų g. 5), dalyviams bus suteikta galimybė naudotis spaustuvės turimais resursais, jie bus aprūpinti reikiamomis medžiagomis, tačiau reikia turėti savo kompiuterius.

Dirbtuvėse bus bendraujama anglų kalba. Būtina registracija el. paštu: ruta.gotika@gmail.com. Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta išsami dirbtuvių programa.

Apie menininką

Dario_Cestaro1

Dario Cestaro. Organizatorių archyvo nuotr.

Dario Cestaro studijavo Venecijos dailės akademijoje, baigė ją su aukščiausiais balais ir Cum Laude diplomu. Menininko karjerą pradėjęs kaip profesionalus piešėjas, nuo 2000-ųjų bendradarbiauja įvairiuose leidybiniuose projektuose. 2002 m. Bolonijos vaikų knygų mugėje D. Cestaro pristatė savo pirmąją erdvinę knygą. Iki dabar yra išleidęs apie septyniasdešimt Pop-up knygų ir žaislų.

2007 m. pradėjo bendradarbiauti su Venecijos miesto muziejumi, kuriame veda erdvinių objektų ir skulptūros kūrimo seminarus. 2012 m. menininkas sukūrė erdvinę knygą „Venecijos lobiai”, po to sekė erdvinės knygos apie Milano, Romos, Florencijos architektūros stebuklus.

Nuo 2016 m. D. Cestaro yra Venecijos dailės akademijos lektorius, supažindina studentus su popieriaus technologijomis.

Menininko užsakovų sąraše – žymiausios leidybinės kompanijos, žaislus gaminantys žinomi prekių ženklai Europoje ir pasaulyje: Coca-Cola Italy (It), Killer Loop Benetton Group (It), Kickers (It), Rinascente (It) ir kt.

Projektą remia Klaipėdos m. savivaldybė, UAB „Druka”.

Leave a Reply