„(SAVI)izoliacija”: virtuali LDS Klaipėdos skyriaus narių paroda

Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyrius (Klaipėdos galerija) gegužės mėnesį socialinių tinklų platformose pristato virtualią savo narių kūrinių parodą „(SAVI)izoliacija”.

SAVIizoliacija_plakatas

Parodos plakatas

Karantino metu įprastą rutiną pakeitė socialinis atsitolinimas, izoliacija, įvairūs ribojimai, iki nulio susitraukęs viešasis gyvenimas ir nerimas dėl ateities. Mokslininkai teigia, kad net ir geriausiu atveju persirgti teks didžiajai daliai visuomenės, o perkamiausių knygų dešimtukuose dabar karaliauja A. Kamiu romanas „Maras”… Ištuštėjusios miestų gatvės ir aikštės nestokoja apokaliptinės nuotaikos, o kultūros klausimas kabo visiškame nesvarume.

Kad ir kokios žinios besklandytų mūsų padangėje, kad ir kur mes išblaškyti saviizoliuojamės – gyvenimas privalo eiti į priekį. Tad įkvepiam nuo jūros atneštos pavasario gaivos ir kviečiame pasidžiaugti meno kūriniais, sukurtais menininkams būnant (savi)izoliacijoje.

Šioje virtualioje parodoje dalyvauja Dalia Čistovaitė, Toma Šlimaitė, Gražina Eimanavičiūtė, Daiva Ložytė, Aurimas Anusas, Aušra Mačiulaitienė ir Neringa Poškutė-Jukumienė.

Paroda virtualiai eksponuojama: www.facebook.com/LDSKlaipedosGalerija bei www.instagram.com/ldsksgalerija/

LDS Klaipėdos skyriaus informacija

Leave a Reply