Naujojoje Klaipėdos galerijoje – Eye Kona tapybos paroda

2021 m. rugpjūčio 12 d., ketvirtadienį,17.30 val. Naujojoje Klaipėdos galerijoje (mados ir verslo centre „Herkaus galerija“, Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) atidaroma Eye Kona tapybos paroda.

Eye Kona kūrinys
Eye Kona kūrinys

Dailininkė Eye Kona (Laura Balsevičiūtė) gimė ir augo Palangoje. Šiuo metu gyvena ir kuria Londone (Didžioji Britanija).

Eye Kona tapybai būdingos ryškios pulsuojančios spalvos, į jos drobes sugula objektai bei žmonės, prisiminimai ir istorijos. Tapydama menininkė dažniausiai naudoja akrilinius, aliejinius dažus, taip pat jai patinka eksperimentuoti su įvairiomis priemonėmis ir skirtingomis medžiagomis – dažais, nagų laku ar statybinėmis priemonėmis.

„Kiekvienas darbas gimsta iš skirtingos patirties ar prisiminimų. Man, kaip menininkei, nereikia kančios ar labai aštrių išgyvenimų. Mano darbai yra įkvėpti tiek skaudžių, tiek linksmų prisiminimų, vienodai stimuliuojančių kūrybą“, – sako Eye Kona.

Eye Kona (g. 1986 m.) mokėsi Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, 2009 m. baigė studijas Vilniaus dailės akademijoje.

2009 m. menininkė persikėlė gyventi į Londoną, kur teko dirbti įvairiausius darbus, sutikti daugybę įdomių personažų, kurie padeda kūrybos procese bei ieškant įkvėpimo.

2019 m. Eye Kona pristatė savo darbus „Ad Lib“ galerijoje Fulhame, Londone, taip pat buvo pastebėta žymių kolekcininkų bei gatvės meno kuratorių iš Rytų Londono, su kuriais planuoja ateityje realizuoti naujus projektus.

Paroda veiks iki rugsėjo 8 d.

Leave a Reply