Naujojoje Klaipėdos galerijoje – Algirdo Zibalio akvarelių paroda „Ėjimas vandeniu“

2023 m. kovo 9 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Naujojoje Klaipėdos galerijoje (mados ir verslo centre „Herkaus galerija“, Herkaus Manto g. 22) atidaroma Algirdo Zibalio akvarelių paroda „Ėjimas vandeniu“.

Algirdas Zibalis. Vandens augmenija. 50x70 cm
Algirdas Zibalis. Vandens augmenija. 50×70 cm

Šiaulietis menininkas Algirdas Zibalis, Naujojoje Klaipėdos galerijoje pristatantis savo kūrybos parodą „Ėjimas vandeniu“, yra meistriškai įvaldęs akvarelės techniką. Savo paveiksluose jis  fiksuoja gamtos akimirkų žaismą vandens paviršiuje. Akvarelininko kūryba žavi natūralumu perteikiant nuolat judantį, švytintį ir gyvą vandens pasaulį.

„Akvarelė – nepaklusni technika, su ja susigyventi reikia kantrybės, pajautimo ir patirties. Parodoje „Ėjimas vandeniu“ – darbai, kuriuose pagrindinis motyvas yra vanduo, jo įvairios pusės ir būsenos. Akvarele perteikiamas vandens gyvenimas, judesys, augmenija, nuotaika. Gamta man yra ir įkvėpėja, ir mūza, kviečianti jautriau pažvelgti į savo jausmus, būsenas ir nuojautas“, – savo parodą pristato Algirdas Zibalis.

KŪRYBINĖ BIOGRAFIJA

Algirdas Zibalis  gimė 1960 m. Šiauliuose. Baigė studijas Šiaulių universitete, Meno fakultete. Nuo 1988 m. dalyvauja  parodose. 2011 m. suteiktas meno kūrėjo statusas. 

Menininkas nuolat rengia autorines parodas įvairiuose Lietuvos miestuose, dalyvauja meno renginiuose ir grupinėse dailininkų parodose Lietuvoje ir užsienyje, tarp jų – tarptautinėse akvarelės parodose-festivaliuose „Fabriano in acquarelo“ (Fabriano, Italija), tarptautinėse parodose-konkursuose „Galeria Esde“ (Sardinija, Italija), tarptautinėje akvarelės parodoje ir festivalyje IWS (Helsinkis, Suomija), Pirėnų akvarelės konkurse ir parodoje (Prancūzija, 2021 m. diplomas už aukštą meistriškumą), akvarelės bienalėje „Baltijos tiltai“ ir kituose meno projektuose.

Paroda vyks iki balandžio 6 d.

Naujosios Klaipėdos galerijos informacija

Leave a Reply