Lėlių teatre – Mildeo iliustracijų paroda

2020 m. kovo 7 d., šeštadienį, 13 val. Klaipėdos lėlių teatre (Turgaus g. 9, Klaipėda) atidaroma Mildeo iliustracijų ciklo „Digital Love / Skaitmeninė meilė” paroda.

Mildeo_sleep_inn

Mildeo, iš ciklo „Digital Love“

Mildeo – iliustratorė Milda Griciūnė, daugiausiai piešianti kompiuterio ekrane, o kartais ir ant didelių sienų. Savo piešiniuose gausiai naudoja gamtos motyvus, stilizuotas žmonių figūras, ryškias spalvas, banguojančias, apvalias formas.

„Digital Love” – tai 2020 m. sukurtas iliustracijų ciklas, ironiškai vaizduojantis meilę išmaniesiems įrenginiams ir socialinėms medijoms.

Paveiksluose meilės objektas yra tik žmogaus nuotrupos: atspindys instagramo nuotraukoje, patiktukai, širdutės, komentarai, šalta švieselė telefono ekrane. Šiose iliustracijose vyrauja šaltos, ryškios, „pasaldintos” spalvos, sukuriančios paviršutinišką linksmumą, iš tiesų slepiantį vienatvės, atskirties jausmą. Iliustracijose atsispindi psichinės sveikatos, ryšio su žmonėmis, vienatvės, socialinių medijų naudojimo etikos ir disciplinos temos.

Savo kūryba „Digital Love” iliustracijų autorė kelia probleminius klausimus: kiek aš renkuosi kada, kaip ir kiek naudoti socialines medijas? Ar tai sąmoningas sprendimas, o gal tik nevalingas impulsas, kurį pažadina telefono suvibravimas? Kokius jausmus tai kelia?

Milda Griciūnė akcentuoja: „Visi piešiniai yra įkvėpti asmeninės patirties ir iš to kilusių jausmų. Tikiuosi, žiūrovams tai padės apmąstyti savo santykį su socialinėmis medijomis.”

Atidarant parodą dalyvaus ir iliustracijų autorė, galėsite įsigyti Mildeo kūrinių.

Klaipėdos lėlių teatre paroda veiks iki balandžio 11 d.

Renginys nemokamas!

Klaipėdos lėlių teatro informacija

Leave a Reply