KKKC Parodų rūmuose – lietuvių kūrėjų NFT meno paroda

KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) 2022 m. rugpjūčio 19 d., penktadienį, nuo 17 val. atidaroma jungtinė Lietuvos kūrėjų NFT meno paroda.

Po 2021 metų pradžioje kilusio didžiulio susidomėjimo NFT (angl. non fungible tokens, liet. nekeičiamieji arba vienetiniai žetonai) menu, ši sritis išgyvena natūralią evoliuciją ir transformacijas. NFT meno kūrėjų, kolekcionierių ir perpardavinėtojų gausa užliejo internetą, socialinius tinklus ir forumus. Kosminės sumos ir uždarbių galimybės susuko protą daugumai, ir tikriausiai nemaža dalis šios daugumos nusivylė nesuradę savo Eldorado. Sėkmė aplanko atkakliausius.

Parodoje pristatomi tiek plačiai Lietuvoje žinomų kūrėjų, tiek kūrėjų, žinomų tik siaurose NFT meno kolekcionierių bendruomenėse, o taip pat technologijų inovatorių ir vizionierių bei eksperimentuojančių ar tiesiog pokštaujančių kūrėjų NFT kūriniai.

Paroda veiks iki 2022 m. rugsėjo 11 d.

KKKC Parodų rūmų darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba).

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti viešinami įvairiose medijos priemonėse.

Leave a Reply