UŽGAVĖNĖS KLAIPĖDOJE 2024

Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į nuotaikingą, aktyvią ir triukšmingą šventę – Užgavėnes – vasario 11 d. 14 val. Teatro aikštėje.

Užgavėnių šventė – puiki proga keisti pasyvius žiemos įpročius ir triukšmingai pasitikti artėjantį pavasarį. Šiais metais miestelėnus ir svečius kviesime į vestuvinių paslaugų mugę „Viskas ženatvei“. Pristatysime vyraujančias vestuvinių paslaugų ir madų tendencijas.

Klaipėdos etnokultūros centro archyv. nuotr.
Klaipėdos etnokultūros centro archyv. nuotr.

Šventės metu bus verdamas tradicinis klaipėdietiškas šiupinys, kepami kvapnūs Užgavėnių blynai, siūlomi gardūs gėrimai. Persirengėliai kvies išbandyti naujausias vestuvines paslaugas ir pasiruošti „Ženatvei“ – susirišti vestuvinę puokštę, pasinaudoti visažo paslaugomis, išsirinkti muzikantus, o gal, net žaibiškai sumainyti žiedus šurmulingos mugės sūkuryje. Kviesime stebėti Kanapinio ir Lašininio varžytuves dėl nuotakos rankos, kartu su More sudegs ir metų negandos. Užgavėnių nuotaiką kurs vilniečių „Folk’n’Roll“ eksperimentinis muzikinis projektas – grupė „Robaksai“ ir persirengėliai iš Žemaitijos – folkloro ansamblis „Platelē“.

Klaipėdos etnokultūros centro archyv. nuotr.

Tad vasario 11 d. 14 val. kviečiame į Teatro aikštę, kur patirsime vestuvinės mugės siautulį!

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Leave a Reply