„TE NEUŽENGIA RAMYBĖ ANT JŪSŲ NAMŲ“. Advento pašnekesiai

Gruodžio 5 d., antradienį, 18.00 val., Klaipėdos etnokultūros centras kviečia visus klaipėdiečius ir miesto svečius į išskirtinį renginį Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Koncertų salėje (K. Donelaičio g. 4). Šį žiemos vakarą kviečiame atverti savo širdis jaukiam advento pašnekesiui su kun. teol. lic. Ričardu Doveika ir kun. prof. dr. Sauliumi Stumbra. Muzikalią atmosferą sukurs tradicinės giesmės, kurias dovanos Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės liaudiškojo giedojimo ansamblis, vadovaujamas Vidmanto Budreckio.


Dalinamės kun. Ričardo Doveikos mintimis linkėdami ramaus laukimo –

„Manau, kad visų karų fone, pasimetimo ir įtampos akivaizdoje, reikia žmonėse stiprinti širdies ramybę bei poreikį išlikti santykiuose su kitais žmonėmis. ramybėje slypi ir pagarba, ir atvirumas, ir kitoniškumų darna, ir dialogas. Galiausia ramybėje slypi taika, joje nėra vietos karui. Gimus Kūdikiui irgi nuskambėjo balsas – ramybė Jo mylimiems žmonėms. Dievas žmogaus gyvenime – ramybės garantas kasdienybėje“.

Pasimatykime gruodžio 5 d., 18.00 val., Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Koncertų salėje (K. Donelaičio g. 4).

Įėjimas laisvas. Šis renginys yra vienas iš „Tradicinių giedojimų“ ciklo, kurį organizuoja Klaipėdos etnokultūros centras, dalių.

Klaipėdos m. sav. etnokultūros centro informacija


Leave a Reply