KLAIPĖDOS NYKŠTUKŲ RŪMUOSE – PAKELTŲ NYKŠČIŲ MUGĖ

Nykštukai – nykščio dydžio paslaptingos pasakų būtybės. Maži žmogeliukai, mokantys dirbti įvairius darbus ir paprastai gyvenantys klaidžiose giriose bei saugantys brangius lobius. Nykštukų, kaip ir žmonių, būną visokių: darbščių, o kartais nelabai, niurnų, o gal mėgstančių šventę švęsti ir grožį kurti.

Klaipėdos Parod... t. y. Nykštukų rūmuose – geras jausmas, muzika ir DOVANŲ MUGĖ!
Klaipėdos Parod… t. y. Nykštukų rūmuose geras jausmas, muzika ir DOVANŲ MUGĖ!

O koks nykštukas esi Tu?

Šiemet kūrybiškiausi Klaipėdos nykštukai, didžiųjų metų švenčių pasiruošimui, renkasi į Klaipėdos kultūrų komunikacijų centrą, o Parodų rūmai pavirsta į pasakiškus Nykštukų rūmus.

Na, o kokie rūmai be gero jausmo, muzikos ir DOVANŲ MUGĖS.

Šiame pasakiškame lobyne bus galima įsigyti rankų darbo dovanų iš talentingiausių Klaipėdos kūrėjų: dizainerių, tapytojų, fotografų, juvelyrų bei kitų kūrybinių sričių atstovų. Tik pas mus rasite unikalių bei išskirtinių meno ir dizaino kūrinių, kuriuos vėliau be gailesčio bus galima padovanoti savo namiškiams nykštukams, laukiantiems šventinių dovanų.

Pradedame ruoštis didžiųjų metų šventėms – nykščius aukštyn!

Kur jūsų … nykščiai? Sandros Pareigytės nuotr.
Kur jūsų … nykštukai? Sandros Pareigytės nuotr.

Psss… pssst… kūrybiškuosius nykštukus, kurie norėtų dalyvauti šioje pasakiškoje mugėje ir prekiauti savo kuriamais lobiais, kviečiame registruotis užpildant šią anketą: https://shorturl.at/MR057

KKKC informacija

Leave a Reply