Klaipėdos etnokultūros centre koncertas „LĖLIU LĖLIU KALĖDA“

Gruodžio 8 d. 18 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia visus muzikos mylėtojus į nepakartojamą koncertą LĖLIU LĖLIU KALĖDA. Šis vakaras leis jums patirti jaukiai lėtą adventinio laiko tėkmę ir pasinerti į nuostabaus muzikinio pasaulio gilumą.

„LĖLIU LĖLIU KALĖDA“ atlikėjų duetas. Klaipėdos etnokultūros centro nuotr.


Atlikėjos Ramunė Antanavičienė ir Dailė Dacienė apjungs vokalą, smuiką, gitarą, arfą, manoliną, būgnelį, šrutį ir garso procesorių. Ir visa tai sukurs neįprastą ir nuostabų muzikinį įspūdį.

Dailė ir Ramunė – unikalus duetas, pristatantis senąsias advento-Kalėdų laikotarpio ir kitas atlikėjų mylimas lietuvių liaudies dainas. Balso, muzikos instrumentų įvairovės ir šiuolaikinių technologijų pagalba sukuriama savita, spalvinga, magiška ramybe alsuojanti garsinė erdvė. Archaiškais dainų burtažodžiais tarsi tiltais sugrįšime į mitinį laiką, atveriantį tradicinės pasaulėjautos gelmes.

LĖLIU LĖLIU KALĖDA tai vakaras trokštantiems stabtelti, nurimti, pailsėti įstabios muzikos glėbyje. Susitikime gruodžio 8 d. 18 val., Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10).

Atlikėjos:
Ramunė Antanavičienė (vokalas, smuikas, gitara, būgnelis, garso procesorius);
Dailė Dacienė (vokalas, arfa, manolina, šrutis)

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Leave a Reply