KKKC Parodų rūmų kieme koncertuos Darius Nerita

Š. m. liepos 26 d. (nuo 18.00 val.) kviečiame Jus į KKKC Parodų rūmų kiemą, kuriame savo kūryba dalinsis Darius Nerita.

Darius Nerita. Asmen. archyv. nuotr.
Darius Nerita. Asmen. archyv. nuotr.

D. Nerita – talentingas savamokslis gatvės muzikantas, kuris pažadina muzikos dvasią miestų gatvėse. Jis 2023 m. gatvės muzikos dieną žiūrovams sugebėjo sugroti daugiau nei 100 kūrinių. D. Neritos repertuare yra ne tik gerai žinomų dainų interpretacijų, bet ir autorinių kūrinių.

D. Nerita ne tik dainuoja ir groja gitara, bet išnaudoja ir kompiuterio bei kitų elektroninių prietaisų galimybes, kurios vieno atlikėjo pasirodymą paverčia į galingą roko festivalį. Nuo 2021 m. lapkričio, jo pasirodymai tapo lengvai pasiekiami ir internetinėje erdvėje (gyvai!); prie jų prisijungia roko muzikos mėgėjų bendruomenė.

Šiais metais Darius leidžiasi į nuotykius ir savo kūryba dalinasi visur: nuo uostamiesčio iki sostinės barų. Šį kartą, jis kviečia į savo koncertą, kuris vyks KKKC Parodų rūmų kieme! Pasinaudokite proga susipažinti su Dariumi Nerita ir išgyventi tikrą gatvės roko šou.

Lauksime Jūsų nuo 18.00 val. Renginys nemokamas.

KKKC Parodų kiemas – TAVO KIEMAS
KKKC Parodų kiemas – TAVO KIEMAS

Jei ir Jūs norėtumėte rengti koncertus, pasirodymus, spektaklius, skaitymus, pristatymus, diskusijas, paskaitas, dirbtuves, treniruotes, šokio vakarus ir kitus viešus renginius Parodų rūmų kieme, kviečiame užpildyti šią anketą: https://shorturl.at/oqrxE.

KKKC informacija

Leave a Reply