KKKC MENO KIEMO REZIDENTAI KVIEČIA Į ŠVENTINES KŪRYBINES DIRBTUVES

2023 m. visą gruodžio mėnesį Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo rezidentai kviečia klaipėdiečius į kūrybines dirbtuves suaugusiems bei šeimoms su vaikais. Edukacijos vyks Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Bažnyčių g. 4). Šiemet unikalias kūrybines dirbtuves siūlo trys KKKC Meno kiemo rezidentai: Žaneta Jasaitytė-Bessonova, Edgaras Janušauskas, Ilja Jakovlev. Bilietus į dirbtuves galima įsigyti per „Bilietai.lt“ platformą.

DOVANŲ MAIŠELIO GAMYBA

Gruodžio 15 d., 17 val. kūrybinės grafikos dirbtuvės su  Žaneta Jasaityte-Bessonova. „Kalėdinės istorijos kūrimas“ dovanų maišelio gamyba. Užsiėmimų trukmėnuo 1 val. iki 2 val.

Sukurkime kalėdinę nuotaiką! Jūsų laukia kūrybinės grafikos dirbtuvės kartu su Žaneta Jasaityte-Bessonova, kurių metu kartu bandysime raižyti naudodami linoraižinio techniką. Kursime savo unikalias istorijas, sukomponuosime jau paruoštas linoraižinio klišes su jūsų išraižytais nuotaikingais personažais, objektais, snaigėmis. Kartu mes – kursime, komponuosime, džiaugsimės ir atrasime!

ŠVIESOS MENO PASLAPTYS

Gruodžio 2 d., 12 val. kūrybinės dirbtuvės su Edgaru Janušausku: „Litofanas – šviesos amatas“. Užsiėmimų trukmė: 1 val.

Kūrybinių dirbtuvių metu kviesime jus susipažinti su litofanu – tai skrupulingas trimatis paveikslas, kuris yra regimas žaidžiant šviesa ir šešėliais. Šviesos šaltinį čia atstos 3D spausdintuvu pagamintas foto rėmelis, kuriame bus integruotas kompiuteris ir apšvietimas. Vėliau, kai sukonstruosime reikiamą foto rėmelį, telefono pagalba eksperimentuosime su šviesos spalva, jos ryškumu bei efektais. Iš anksto atsiųstą Jūsų nuotrauką suskaitmenizuosime ir atspausdinsime, o jūs – dirbtuvių metu – patalpinsite ją į naują šviesų foto rėmelį.

KVEPIANČIOS KALĖDOS

Gruodžio 16 d., 12 val. kūrybiniai užsiėmimai su Edgaru Janušausku: „Kalėdinio muiliuko dirbtuvės“. Užsiėmimų  trukmė: 2 val.

Dirbtuvių metu kviesime sukurti kvapnaus muiliuko receptą ir jį išlieti 3D spausdintuvu atspausdintose formelėse: eglutės, nykštuko, meškiuko ir snaigės.

KALĖDINIAI ŽAISLIUKAI

Gruodžio 9 ir 17 d., 12 val.16 val. (srautinės) Ilya Yakovlev kviečia į „Vardinių kalėdinių žaisliukų dirbtuves – gaminame su lazeriu“. Dirbtuvių trukmė:4 val.

Kviečiame savo rankomis pasigaminti unikalius medinius žaisliukus Kalėdoms bei juos papuošti – vardais, linkėjimais ir įvairiausiais ornamentais. Dirbtuvių metu dalyviams pagalbos bus galima paprašyti lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Pasibaigus kūrybinėms dirbtuvėms jūs namo išsinešite net dvi savo rankų darbo dovanas bei naujas žinias:

Gruodžio 8 d., 17 val.  kūrybinės dirbtuvės su Edgaru Janušausku: „Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės“. Užsiėmimų trukmė: 1,5 val.

Dirbtuvių metu kviesime pasidaryti savo dizaino Kalėdinį žaisliuką bei atsispausdinti jį 3D spausdintuvu.

///

KKKC MENO REZIDENTŲ

DIRBTUVIŲ BENDRA

PROGRAMA

12 – 02 12 val. Kūrybinės dirbtuvės su Edgaru Janušausku „Litofanas – šviesos amatas“ foto rėmelio gamyba

12 – 08  17 val. Kūrybinės dirbtuvės su Edgaru Janušausku „Kalėdinio žaisliuko gamyba“

12 – 09  12 val. Kūrybinės dirbtuvės su Ilja Jakovlev „Vardinių kalėdinių žaisliukų gamyba su lazeriu“

12 –15 17 val. Kūrybinės grafikos dirbtuvės su Žaneta Jasaitytė-Bessonova. „Kalėdinės istorijos kūrimas“ dovanų maišelio gamyba

12 – 16  12 val. Kūrybinės dirbtuvės su Edgaru Janušausku „Kalėdinio muiliuko gamyba“

12 – 17 12 – 16 val. (srautinės) Kūrybinės dirbtuvės su Ilja Jakovlev „Vardinių kalėdinių žaisliukų gamyba su lazeriu“

///

KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba). Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse.

KKKC informacija

Leave a Reply