KKKC – kūrybinės dirbtuvės

Jeigu dar nespėjote susiplanuoti, kaip kūrybiškai praleisite laisvalaikį šią vasarą, Klaipėdos kultūrų ir komunikacijų centras (KKKC) kviečiame Jus pažvelgti į artimiausią meno užsiėmimų tvarkaraštį.

Kūrybinės performanso dirbtuvės su Monika Dirsyte

M. Dirsytė torinėje performanso dirbtuvių dalyje pristatys įdomiausius ir labiausiai įkvepiančius šio žanro pavyzdžius, sukėlusius revoliuciją meno pasaulyje. Praktinėje dirbtuvių dalyje M. Dirsytė dalyvius pakvies lavinti kūrybiškumą ir išreikšti vidines emocijas per kūnišką kismą.

Kada: birželio 17 d., nuo 11 iki 17 val.

Kur: KKKC Parodų rūmai, Didžioji vandens g. 2

Renginys nemokamas, būtina registracija – https://cutt.ly/bwrjbjqp

//

Urtė Jasenka

Jei nuspręsite Joninių šventinį savaitgalį praleisti Klaipėdos senamiestyje, miesto apsupty, tuomet nedvejodami kviečiame jus užsukti į dailininkės, KKKC meno kiemo rezidentės Urtės Jasenkos (@yaskaart) studiją, kurioje kelis vakarus iš eilės vyks mielas ir jaukus susitikimas su šia nepaprasta kūrėja.

Susitikimas su Urte Jasenka | „Pop-up“ @Yaska Art

Kada: birželio 23 d., nuo 18 iki 19.30 val.

Kur: KKKC meno dirbtuvės, Daržų g. 10

***

Laiškai kovotojams | „Workshop“ @Yaska Art 

Kviečiame vieną vasaros vakarą praleisti drauge rašant, piešiant laiškus šiuo metu Ukrainoje kovojantiems kariams. Visos jūsų užrašytos mintys ir palinkėjimai pasieks kovotojus. Laiškai bus perduoti Ignui Zimaičiui, vienam iš „1K parmos fondo“ įkūrėjų, narių. P. S. Laiškus rašyti rekomenduojame anglų, rusų, ukrainiečių kalbomis. 

Kada: birželio 24 d., nuo 18 val. iki 19.30 val.

Kur: KKKC meno dirbtuvės, Daržų g. 10

//

Žaneta Jasaitytė-Bessonova

Agnietės Skirmantienės nuotr.
Agnietės Skirmantienės nuotr.

Grafikos preso dirbtuvės – susikurkite unikalų maišelį!

Šių kūrybinių dirbtuvių metu kviečiame susikurti savo lino raižinį ir jį atspausti ant medžiaginio maišelio arba naudoti jau paruoštą lino raižinį, kitas gamtines medžiagas.

Kada: birželio 29 d., nuo 17 iki 19 val.

Kur: KKKC meno dirbtuvės, Daržų g. 10

Vieno užsiėmimo kaina: 8 eur, pirkti čia – https://shorturl.at/gnxAT

Leave a Reply