KKKC KVIEČIA IŠBANDYTI JĖGAS SCENOJE

Pagaliau! Klaipėdiečių organizuojamas Stand-Up Open Mic!

Tomas iš Naujakiemio klausia:  – „Kas per renginys“? KKKComedy: tai Stand-Up Comedy renginys, kuriame pasirodys humoristai.

Justas iš Rumpiškės mikrorajono klausia: – „Kas jame pasirodys“? KKKComedy: pasirodyti gali visi norintys išbandyti savo jėgas Stand-Up komedijos žanre, patirtis nebūtina, noras būtinas. Norinčius pasirodyti kviečiame registruotis, nedelskite, programą pasiruošti padėsime: https://forms.gle/SveCLBs3vnUkqFT29


Marija iš Miško mikrorajono klausia: – „Kokia bilietų kaina“? KKKComedy: įėjimas žiūrovams nemokamas, siekiame populiarinti Stand-Up humoro žanrą uostamiestyje.


Gytis iš Sportininkų mikrorajono klausia: „Ar bus klounų“? KKKComedy: be Jūsų, klounų daugiau renginyje nebus.


Viktorija iš senamiesčio klausia: „O kur vyks renginys“? KKKComedy: Stand-Up Open Mic’o renginys vyks netoli Jūsų, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose. Adresas Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda.


Liudas iš Baltijos rajono klausia: „Kada“? KKKComedy: Open Mic’as vyks gruodžio 16 d. Renginio pradžia 19 val.

Tai bus kažkas naujo, kažkas linksmo, tai, ką verta pamatyti! Praneškite savo draugams, kviečiame visus turinčius humoro jausmą, turinčius 1 valandą laisvo laiko prieš užsukant į barą. Paskatinkite visus, kurie „mėtosi bajeriais“, bet dar abejoja jais pasidalinti su visais. Renginys nemokamas, atsinešti tik savo juoką.

KKKC informacija

Leave a Reply