„KARNAVALTONAS“ KVIEČIA ŠVĘSTI MENĄ IR GYVENIMĄ

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) gruodžio 28 d., ketvirtadienį, 18 val. trečius metus iš eilės kviečia meno mėgėjus ir kūrėjus susitikti KKKC Parodų rūmuose vyksiančiame „Karnavaltone“. „Karnavaltono“ tradicija užgimė kai vieną gruodžio vakarą tarp dviejų didžiųjų švenčių – Kalėdų ir Naujųjų metų – KKKC pakvietė meno ir miesto bendruomenes pasipuošti kaukėmis bei ateiti į Meno kiemą kartu smagiai pasiausti. Šiemet dalyvių laukia nauja, ypatinga programa: originaliausios kaukės rinkimai, KKKC „Stand-Up“ komedija, muzikanto Mariaus Stavario (grupių „Darbo džiaugsmai“, „Verslo rizikos rezervas“ lyderio) koncertas ir šokiai. Įėjimas nemokamas.

„Karnavaltone“ 2023. KKKC vizualizacija
„Karnavaltonas“ 2023. KKKC vizualizacija

KAUKĖS KONKURSAS IR „KKKC COMEDY“

KKKC „Karnavaltono“ vakaro dalyviai yra kviečiami pasipuošti karnavalinėmis kaukėmis, kurias šventės šeimininkai įvertins, o vakaro pabaigoje – originaliausios kaukės savininkas(-ė) bus apdovanotas(-a). Koks geras vakarėlis gali apsieiti be kokybiško humoro bei linksmybių? „Karnavaltono“ metu pasirodys KKKC „Stand-Up“ iniciatyvos dalyviai, kurie, veikiausiai, galėtų prajuokinti ir didžiausią surūgėlį.

„KKKC COMEDY“: atviras mikrofonas
„KKKC COMEDY“: atviras mikrofonas

„KARNAVALTONO“ ATLIKĖJAS – STAVARIS

Marius Stavaris „Karnavaltone“ pristatys savo solo koncertą: „Kas tas žmogus prie mikrofono? Jis kuklus, bet eina kaip jaguaras ir dievina klasikines kostiumines kelnes. Jis daug nekalba, bet visada turi ką pasakyti. Taip, tai – Stavaris! Siuvamoji ritmo mašina, gitarinė šaltkalvystė, bosinis konvejeris, apipintas ironiškais tekstais – kas gali būti smagiau už tokį dainų gamybos cecho šurmulį! Kompozitorius, atlikėjas, kolektyvų „Verslo Rizikos Rezervas“ ir „Darbo džiaugsmai“ lyderis, spektaklių muzikos autorius ir gyvenimo teatro žiūrovas, nebijantis peržengti ketvirtosios sienos. Ištikimas savo skoniui, dainuojantis tik lietuviškai su kitų kalbų ekspresyviais inkliuzais ir ypač branginantis nedidelių miestelių koloritą bei publiką“.

Marius Stavaris. Asmen. archyv. nuotr.
Marius Stavaris. Asmen. archyv. nuotr.

KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba). Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse. Daugiau informacijos www.kkkc.lt ir www.kulturpolis.lt.

KKKC informacija

Leave a Reply