BENDRUOMENĖS KETVIRTADIENIS KŪRĖJAMS. MOKYMAI KŪRĖJAMS: STIPENDIJOS, TINKLAVEIKA, REZIDENCIJOS

2023 m. lapkričio 23 d., ketvirtadienį, 16 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) Giedrė Putramentaitė pristatys finansavimo ir projektinės veiklos galimybes kūrėjams: viešojo finansavimo strategiją individualiems menininkams, tinklaveikos būdus, rezidencijų programas. Analizuos Lietuvos kultūros tarybos (LKT) stipendiją (individualią ir mobilumo) ir pristatys „EU“ ir „Nordic“ finansavimo modelius. Mokymai truks apie 1,5 val.

MOKYMAI KŪRĖJAMS

Šie mokymai skirti kūrėjams, kurie nėra gerai susipažinę su šiuolaikinio kultūros lauko galimybėmis. Kalbėsime apie kūrybos sklaidą bei įvairias galimybes individualiems menininkams, kaip pradėti savo veiklą, kokias parinktis turi individualus menininkas, kaip veikia visa vizualiųjų menų lauko „sistema“, kur ir kaip teikti paraiškas dėl finansavimo.

APIE LEKTORĘ:

Giedrė Putramentaitė – 8 metų patirtį turinti plataus profilio kultūros vadybininkė, dirbusi įvairaus formato kultūros organizacijose.

Giedrė Putramentaitė. Asmen. archyv. nuotr.
Giedrė Putramentaitė. Asmen. archyv. nuotr.

PAGRINDINĖS KOMPETENCIJOS:

  • Įvairios kultūros organizacijos. Ilgametė patirtis dirbant įvairių formų kultūros organizacijose, tokiose kaip „Menų spaustuvė“, Vilniaus „Keistuolių teatras“, menų agentūra „Artscape“, tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“, Baltijos ir Šiaurės šalių cirko tinklas (dabartinė darbovietė).
  • Projektų vadyba. Giedrė yra patyrusi projektų vadovė, galinti kompetentingai dirbti visuose projekto ciklo etapuose, pradedant projektų planavimu ir paraiškos rengimu, tęsiant projektų įgyvendinimu ir baigiant ataskaitų rengimu.
  • Koordinavimas ir procesų valdymas. Lektorės patirtis taip pat apima žmonių, procesų ir išteklių koordinavimą organizacijos veikloje. Tai apima personalo valdymą ir efektyvų resursų panaudojimą.
  • Strategija. Giedrėturiu patirties formuojant organizacijos strategiją ir jos įgyvendinimą. Ji yra  performavusi organizacijos viziją ir strateginį kryptingumą.
  • Lėšų pritraukimas. Lektorė turi patirties kuriant ir vykdant efektyvias lėšų pritraukimo strategijas iš skirtingų šaltinių, įskaitant rėmėjus, viešuosius fondus ir kitus šaltinius (įvairūs šiaurės šalių fondais, LKT).

KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba). Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse.

KKKC informacija

Leave a Reply