ATLIKĖJA INGAJA KKKC PARODŲ RŪMUOSE PRISTATYS MUZIKINĮ PROJEKTĄ „BANGUOTI“

2023 m. spalio 20 d., penktadienį, 18.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) atlikėja, dainų autorė ir kompozitorė iš Klaipėdos, Ingaja-Inga Mikulėnė pristatys savo naują muzikinį projektą „Banguoti“. Jis KKKC bus rodomas iki spalio 28 d.

ŽMONĖS – BANGUOTI, KAIP JŪRA

Muzikinis projektas „Banguoti“ kalba apie kūrėjus Klaipėdos mieste ir jų santykį su jūra. Žmogaus santykis su gamta – labai glaudus, o Klaipėdos miestas turi puikias sąlygas puoselėti šį ryšį. Įvairiuose šaltiniuose yra glaudžiai minimas gamtos ir kūrybiškumo santykis. Atrodo, kad laikas, praleistas gamtoje gali sustiprinti kūrybinius mąstymo procesus, padėti susitelkti bei generuojant idėjas ir atgauti jėgas. Dažnai kūrybingi žmonės yra laikomi tokiais, kurie „ilgą laiką būna viduje“: sėdi tamsoje bei dirba valandų valandas savo dirbtuvėse. Tačiau vis daugiau tyrimų atskleidžia, jog susiliejimas su gamta irgi gali suteikti postūmį kūrybiniams procesams. Todėl šio projekto tikslas – parodyti, kad gyvenimas uostamiestyje yra puiki terpė vystyti savo projektus, generuoti idėjas, susilieti su jūra, gamta, tačiau tuo pačiu atrasti save ir progresuojančiame mieste… išlaikant pusiausvyrą vis spartėjančiame kasdienybės ritme. Planuojama, kad projekto „Banguoti“ metu bus pakalbinta iš viso dvidešimt Klaipėdos kūrėjų, pasidalinsiančių savo mintimis apie gyvenimą ir kūrybą prie jūros. Išgirskime, atraskime, pamatykime Klaipėdą kitaip.

Projektas „Banguoti“. I. Mikulėnės archyv. nuotr.
Projektas „Banguoti“. I. Mikulėnės archyv. nuotr.

Ingaja-Inga Mikulėnė (g. 1988 m.) – atlikėja, dainų autorė ir kompozitorė iš Klaipėdos, derinanti gilius, svajingus „indie“ muzikos garsus su „ambient“ muzikos potėpiais. Ingaja įkvėpimo ieško gamtoje, kurią kartais atranda savo viduje. Atlikėja siekia užmegzti ryšį su klausytojo vidiniu pasauliu čia ir dabar.

Projektas „Banguoti“ vykdomas gavus Klaipėdos miesto savivaldybės stipendiją kultūros ir meno kūrėjams.

KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba). Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse.

KKKC informacija

Leave a Reply