Artimiausi renginiai Ievos Simonaitytės bibliotekoje

Vasario 13 d. 17.30 val. bibliotekos Muzikos ir scenos menų skaitykloje vyks eskizavimo klubo susitikimas pradedantiesiems su klubo koordinatore Anna Aleknavičiene. Būtina registracija: https://forms.gle/oB5FSVbZU4VZNtGv9

Vasario 14 d. 17 val. bibliotekos Muzikos ir scenos menų skaitykloje vyks filmo „TikTok Boom“ peržiūra. Filmas buvo pristatytas 2023 metų Nepatogaus kino festivalio programoje. „Tiktok, Boom“ žvelgia į vieną įtakingiausių šių dienų socialinių platformų TikTok. Filmas nagrinėja algoritminę, sociopolitinę, ekonominę ir kultūrinę jos įtaką bei poveikį, kurį mums daro ši istoriją keičianti programėlė. Šis nuoseklus tyrimas sujungia nuoširdų susidomėjimą tiktoko bendruomene ir jos inovacijomis su sveiku skepticizmu, susirūpinimu dėl saugumo problemų ir iššūkių pasaulinei politikai. Tai – empatiškas filmas apie Z kartą, nagrinėjantis, ką reiškia būti savu skaitmeniniame pasaulyje.

Vasario 15 d. 16 val. bibliotekos Muzikos ir scenos menų skaitykloje vyks Muzikinis ketvirtadienis, kurio metu lankytojai kviečiami klausyti meilės dainų per aukščiausiais apdovanojimais apdovanotą „Reed“ patefoną.

Vasario 15 d. 17.30 val. bibliotekos Konferencijų salėje klaipėdietis žurnalistas Martynas Vainorius pristatys savo pirmąją knygą „Pasaulio pabaiga ir kiti tarpukario Klaipėdos nutikimai“, kurioje pasakojama apie 1923–1939 metų kasdienybę Klaipėdoje ir jos krašte. 

Knyga parašyta remiantis tarpukario spaudos pranešimais ir istorikų komentarais. Jos autorius apžvelgia kultūrinį gyvenimą ir to meto klaipėdiečių laisvalaikį, ryškiausius nusikaltimus ir nelaimes, švietimo, sporto, sveikatos sritis, taip pat pasakoja apie Klaipėdą aplankiusias įžymybes, tarp kurių buvo ir Holivudo žvaigždžių.

Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos informacija

Leave a Reply