Analoginės fotografijos dirbtuvės su fotografu Domu Riniumi

Kviečiame jus į analoginės fotografijos dirbtuves su fotografu Domu Riniumi! Nemokamos dirbtuvės vyks rugpjūčio 2, 3 ir 4 dienomis nuo 12 iki 19 val. Meno kieme fotolaboratorijoje (Bažnyčių g. 4.). Domui Riniui, kasdien gyvenančiam paprastą gyvenimą, meno suvokimas atskleidžia didelius siekius ir kitokį pasaulio bei savęs suvokimą. Užsiėmimų dalyviams papildomų medžiagų įsigyti nereikia. Galima dalyvauti tik vieną dieną; nereikia išbūti visas edukacijų dienas. Edukacinius, kūrybinius užsiėmimus KKKC Menų kiemo kūrybinėse dirbtuvėse – fotografijos laboratorijoje organizuoja Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kartu su Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriumi.

Domas Rinius. Asmen. archyv. nuotr.
Domas Rinius. Asmen. archyv. nuotr.

Jis sako: „Fotografija yra jausmo išraiška. Tu diktuoji tai, kaip tu jautiesi. Geriausios fotografijos yra gimusios iš negatyvo, iš tamsos. Norėdamas pažinti šviesą – turi pažinti tamsą. Todėl savo fotografijose stengiuosi paslėpti tą cinkelį, kažką tokio, kad žmogus paieškotų, improvizuotų ir suprastų, galbūt, visai kitaip“.

Šiose dirbtuvėse turėsite galimybę:
⚫ Supažindintis su fotoaparato veikimo principu ir stebėti, kaip formuojasi vaizdas.
⚫ Mokytis analoginės fotografijos laboratorijos principus.
⚫ Patirti senoviniais dumpliniais fotoaparatais fotografavimo magiją.
⚫ Skatinti domėtis savo šeimos biografija ir išanalizuoti senus šeimos albumus, lyginti dabartines nuotraukas su sena fotografija.

⚫ Dalyvauti kartu su įvairaus amžiaus ir socialinės padėties žmonėmis.
⚫ Po dirbtuvių, organizuoti parodą, kurioje eksponuosime užfiksuotus kadrus. Pasinaudokite galimybe laisvalaikį praleisti kūrybiškai!

KKKC informacija

Leave a Reply