Vasariška edukacinė programa vaikams ir šeimai kviečia pasinerti į žaismingą ritmų pasaulį

Publikos pageidavimu į Klaipėdos koncertų salės (KKS) sceną sugrįžta mažųjų klausytojų itin pamėgtas edukacinis muzikinis-teatrinis projektas vaikams ir šeimai „Ritmo žaidimai V: šventės“. Klausytojai bus įsupti į siautulingą koncertą, kuriame jie ne tik klausysis muzikos, bet ir patys taps aktyviais dalyviais. Įtraukiančią programą rengia aktoriai Rugilė Latvėnaitė, Donatas Stakėnas ir perkusininkas Jotvilas Švirinas. Į koncertą publika kviečiama rugpjūčio 2 dieną 11.30 ir 18.30 valandomis (KKS I aukšto fojė).

Ritmo žaidimai. Nerijaus Jankausko nuotr.
Ritmo žaidimai. Nerijaus Jankausko nuotr.

„Taigi, „Ritmo žaidimams“ – penkeri! „Rimtas jubiliejus, dėl to ritmo fanatikai yra nusiteikę rimtai švęsti. Šį kartą torto, žvakučių ir gimtadienio dainos nepakaks. Norėsis švęsti visais įmanomais būdais“, – pasakoja R. Latvėnaitė.

Kartu su klausytojais aktoriai apžvelgs įvairias šventes: pradedant gimtadieniu su gražiausiais norais ir baigiant viso pasaulio šventėmis, kuriose skamba ryški muzika, eisenas lydi šokiai.

„Kaip gimtadienius švenčia Rio karnavale? Kas būtų, jeigu gimtumei per Kalėdas? Ar Velykų zuikiai, švęsdami gimtadienius, gauna dovanų kiaušinių? Šiuos ir dar keistesnius klausimus nagrinėsime penktojoje „Ritmo žaidimų“ programoje ir visi kartu kursime savo svajonių gimtadienio šventę“, – atskleidžia R. Latvėnaitė.

Ritmo žaidimai. Nerijaus Jankausko nuotr.
Ritmo žaidimai. Nerijaus Jankausko nuotr.

Pasak aktoriaus D. Stakėno, „Ritmo žaidimų“ programa yra įvairi – nuo džiaugsmo, šurmulio iki susikaupimo akimirkų bei ištempti ausis priverčiančių kūrinių.

Ritmo žaidimai. Nerijaus Jankausko nuotr.

„Būtent dėl tokios plačios gamos šis edukacinis koncertas yra patrauklus visiems šeimos nariams, skirtingų amžiaus grupių klausytojams. Smagiai laiką leidžiame tiek su pačiais mažiausiais vaikais, tiek su juos atlydėjusiais seneliais. Visų paslapčių neatskleisiu, bet koncerto pabaigoje laukia išties įspūdingas programos finalas“, – intriguoja D. Stakėnas.

KKS informacija

Leave a Reply