„si:said“ galerijoje – Londono menininkų paroda

Rugpjūčio 8 d. (penktadienį) 18 val. galerijoje „si:said” (Galinio Pylimo g. 28, Klaipėda) atidaroma menininkų grupės OOAG iš Londono paroda „Daiktas. Skirtis. Kartotė”.

Michael Robertson. š„Santykiniam oro drėgnumui“. Instaliacija. Mišri technika, universalus indikatorinis, popierius, skirtingi dydžiai, 2014

Michael Robertson. š„Santykiniam oro drėgnumui“. Instaliacija. Mišri technika, universalus indikatorinis, popierius, skirtingi dydžiai, 2014 m.

OOAG (ang. object oriented art group) – menininkų (Andrew Hewish, Darius Verbickas, Mouez Hamdi, Will Peck, Michael Robertson) grupė iš Londono, įvairiomis technikomis tyrinėjanti objektų ir proceso sąvokas, aptariamas šiuolaikinėje neomaterialistinėje kritikoje.

OOAG ypač domina atsitiktinumo, proceso ir materialumo konceptai. Kūrybine prasme, šios vertės išreiškiamos įkūnijant poetines formas ir istorines įtakas, susikertančias erdvėje ir įvairiuose darbuose tranzityviame jų procese, plėtojant objekto performatyvų statusą ir jo atsitiktinumą duotame procese bei savybes objektų kaip įrankių (tool-beings), nuolatos prisitaikančių prie tiesioginės savo aplinkos. 

Mouez Hamdi. Be pavadinimo. Akrilas, medis, dvi dalys. 20x30 cm. 2014 m.

Mouez Hamdi. Be pavadinimo. Akrilas, medis, dvi dalys. 20×30 cm. 2014 m.

„Daiktas. Skirtis. Kartotė” – tai pirmoji šios grupės paroda, pristatanti įvairius specifinei erdvei sukurtus ir taipogi naujus kūrinius.

Paroda veiks iki rugpjūčio 31 d.

Leave a Reply