Šeiko šokio teatras ieško aktorių fizinio teatro spektakliui

Šeiko šokio teatre kviestinė režisierė ir choreografė Ieva Kuniskis kuria teatrą bei šokį jungiantį spektaklį „Tuščiomis“ ir ieško keturių aktorių, norinčių prisijungti prie trupės.

Režisierė Ieva Kuniskis. Juditos Kuniškytės nuotr.
Režisierė Ieva Kuniskis. Juditos Kuniškytės nuotr.

Atrinkti spektakliui aktoriai dirbs kartu su keturiais Šeiko teatro šokėjais. Kūrybinę spektaklio komandą sudaro lietuvių kilmės režisierė ir choreografė Ieva Kuniskis (JK), aktorė Monika Valkūnaitė, choreografas ir šokėjas Niels Claes bei dramaturgė Monika Baranauskaitė.

Spektaklis „Tuščiomis“ – dramos bei fizinio teatrų sintezė, kur dramaturginė linija bus kuriama iš dalies remiantis pačių atlikėjų istorijomis ir patirtimi. Todėl atrankoje laukiama aktorių, kurie jaustųsi patogiai, į bendros kūrybos procesą (angl. devising theatre) įtraukiant jų asmenines patirtis. Papildomi įgūdžiai – gebėjimas laisvai judėti, dainavimas, šokis, grojimas muzikos instrumentu – būtų pranašumas, bet nėra būtini.

Dalyvių amžius gali svyruoti nuo 18 iki 80 metų, ypač laukiamos vyresnių nei 40 ar jaunesnių nei 25 metų atlikėjų paraiškos. Kūrybinė komanda nori scenoje atspindėti visuomenę, tad laukia kuo įvairesnių paraiškų. Vienas iš jos  pageidavimų – susipažinti su etninių mažumų atstovais, tad labai skatina juos dalyvauti atrankoje.

Atranka vyks Klaipėdoje 2021 m. birželio 19–20 dienomis. Iškart po jos, birželio 21–24 d., vyks  kūrybinės dirbtuvės. Atrinktiems dalyviams už dalyvavimą dirbtuvėse bus mokama, atlygį įtraukiant į kūrybinį atlikėjo honorarą.

Jeigu susidomėjote ir turite galimybę dalyvauti kūrybiniame procese birželio 19–24 d. visą dieną bei rudenį (datos bus paskelbtos vėliau), siųskite savo CV, nuotrauką ir nuorodas į savo pasirodymų ištraukas (jei turite) iki gegužės 24 d. el. paštu: info@ievakuniskis.com.

Atrinkti dalyviai bus informuoti iki birželio 7 d.

Daugiau informacijos: info@seikodancecompany.com, +370 672 29267.

Projektą finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Šeiko šokio teatras

Leave a Reply