Kviečiame siūlyti Klaipėdos kultūros magistrus

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyrius kviečia Klaipėdos kultūros organizacijas bei fizinius asmenis siūlyti pretendentus Klaipėdos kultūros magistro vardui gauti.

Klaipėdos kultūros magistras – išskirtinis Klaipėdos miesto savivaldybės įsteigtas apdovanojimas,  teikiamas už nuopelnus miesto kultūrai menininkams ar kitiems kultūros darbuotojams. Apdovanojimo regalijos – renesansinio auksinio su brangakmeniais žiedo, rasto Klaipėdos piliavietėje, tiksli replika bei magistro vardo suteikimą patvirtinantis dokumentas – Klaipėdoje teikiamos nuo 2003-iųjų metų. Šiuo iškiliu apdovanojimu jau pagerbti 38 iškiliausi Klaipėdos kultūros ir meno kūrėjai.

Siūlant pretendentą pateikti:

• teikimą, nurodant pretendento vardą, pavardę, užsiėmimą (ar pareigas) ir pagrindinius argumentus, kokie būtų jo išskirtiniai nuopelnai Klaipėdos kultūrai – 1 lapas;

• pretendento kūrybinės veiklos gyvenimo aprašymą;

• pretendento nuopelnų Klaipėdos miesto kultūrai aprašymą (recenzijų, straipsnių, atsiliepimų kopijos, autoriaus spausdinti darbai, rekomendacijos, kitų institucijų įvertinimai, duomenys apie apdovanojimus ir kita).

* Teikdamas kandidatą, teikėjas patvirtina, kad pretendentas yra apie tai informuotas ir sutinka gauti apdovanojimą ir regalijas.

Pretendentus vertins Klaipėdos kultūros magistro vardo suteikimo komisija, kurią sudaro Klaipėdos miesto savivaldybės meras, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas bei Kultūros ir meno tarybos nariai. Komisijos pirmininkas yra meras.

Klaipėdos kultūros magistro regalijos bus įteikiama specialios ceremonijos metu rugpjūčio 1 d., per miesto gimtadienį.

Pasiūlymai priimami ir registruojami iki 2021 m. balandžio 19 d. (pirmadienio) 17 val.

Pasiūlymų pateikimo būdai:

• elektroniniu būdu, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai, per e. pristatymo sistemą,

• popierinius dokumentus Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai (Liepų g. 11, Klaipėda) dokumentus galima įmesti į specialiai tam nurodytą vietą prie Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos pastato Liepų g. 11 centrinio įėjimo durų, ant voko būtina nurodyti „Pretendentas į Kultūros magistrus“.

Kontaktinis asmuo – Kultūros skyriaus vyr. specialistė Kristina Skiotytė-Radienė, tel. (8 46) 39 61 73, el. p.: kristina.skiotyte@klaipeda.lt.

Kultūros magistrų sąrašas 2003 – 2020 m. sąrašas.

Klaipėdos kultūros magistro vardo suteikimo nuostatus rasite ČIA.

Klaipėdos m. savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus informacija

Leave a Reply