Kūrybinė vaikų stovykla kviečia į Gargždus

Nuo birželio 9 d. iki rugpjūčio 1 d. VšĮ „Meno menė” kūrybinėse dirbtuvėse Gargdžuose (Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, Žemaitės g. 5) jau trečius metus vyks „Kūrybinė vaikų vasaros dienos stovykla ‘2014″.

Kaip ir praeitais metais, į stovyklą kviečiami 6-12 metų vaikai. Stovykla vyks kiekvieną darbo dieną, nuo 9 iki 17 val. (esant būtinybei – 8–17.30 val.). Kiekvieną dieną stovyklautojams bus siūloma nauja užimtumo programa: pažintys su menininkais, ekskursijos į retai lankomas, įdomias vietoves, profesionalų vedami kūrybiniai užsiėmimai, turistiniai žygiai bei iškylos gamtoje ir kt.

Stovyklos kaina – 230 Lt (viena pamaina, 5 d. d.). Į kainą įskaičiuotos visos kūrybos priemonės, pietūs kavinėje, pavakariai, užkandžiai, gėrimai ir kt. Lankysiantiems kelias pamainas (nuo antros pamainos), broliams ir sesėms, kaina – 210 Lt. Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Šiais metais stovykloje planuojamos ekskursijos į gyvūnų globos namus „Linksmosios pėdutės” (Klaipėda), „Dausakalių” kalvę (Šilutės r.), privačią duonos kepyklą „Manto duona” (Klaipėdos r.), Šaltojo karo Poţeminį balistinių raketų bunkerį (Plungės r.), Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilę (Klaipėda), unikalų zoologijos parką „Žvėrinčius” (Telšių r.) ir kt.

Į stovyklą atvyks menininkai iš Klaipėdos: Klaipėdos lėlių teatro aktorė Renata Kutaitė ir režisierė Gintarė Radvilavičiūtė, muzikos grupės „Old City Band” vadovas, muzikantas Tadas Jurėnas ir grupės nariai, pantomimos teatro „A” aktorius ir vadovas Aleksas Mažonas, dizainerė Laura Tunik (Klaipėda) ir kt. Menininkai ne tik dalinsis su stovyklautojais savo kūrybine patirtimi, bet ir praves jiems kūrybinius užsiėmimus.

Stovyklos tikslas – suteikti žinių, gebėjimų ir vertybinių nuostatų apie mus supantį pasaulį, gyvenamąją aplinką, kultūrą ir meną; ugdyti bendrąsias kompetencijas – komunikuoti, pažinti, būti kūrybiškiems ir socialiai aktyviems, pasižymėti tolerancija, išradingumu ir iniciatyvumu; susipažinti su profesionaliomis kūrybinėmis priemonėmis, išmokti jomis naudotis, įsisavinti tradicines kūrybinės raiškos technikas bei išmokti improvizuoti, ieškoti novatoriškų raiškų ir technikų savo idėjoms perteikti.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Stovykloje ne tik kursime, bet ir žaisime įdomius žaidimus, rengsime įsimintinas iškylas į gamtą ir turistinius žygius Minijos slėnyje ir kt. Stovyklos vadovės: Ieva Litvaitytė, grafikė, edukologė; Aurelija Valutytė, dailininkė, fotografė, edukologė; Danguolė Ruškienė, menotyrininkė.

Vadovėms padės stovyklos savanoriai, moksleiviai: Evelina Šimkutė, Erika Mušauskaitė, Gerda Muldarytė ir Matas Muldaris.

Daugiau informacijos – www.menomene.lt.

Leave a Reply