Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vykstantys renginiai

Liepos 12 dieną 17.30 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks talentingos ukrainiečių rašytojos Svetlanos Vertola (Kijevas) knygos „Jaunasis karas“ pristatymas. 2022 m. knygą išleido vaikų meno leidykla „Black Sheep“ (Černivcai). Pagrindinės knygos herojės Junė ir Rima atsiduria 2014 m. įvykių sūkuryje. Jų gimtasis miestas – Ilovajskas, tačiau prasidėjus karui Junė persikelia į Kijevą, o Rima lieka okupuota. Ar jiems pavyks išsaugoti savo jausmus? Ar karas juos išskirs? Istorija rašoma pakaitomis iš Junės ir Rimos perspektyvų, todėl skaitytojai galės matyti kiekvienos veikėjos mintis ir emocijas. Renginio metu dalyviai turės galimybę pabendrauti su rašytoja, užduoti jai rūpimus klausimus.  

Liepos 13 d. Nuo 11 iki 12 val. Vasaros lauko skaitykloje, esančioje Sąjūdžio parke (Laukininkų g. 30), vyks edukacinis užsiėmimas „Zodiako žvaigždynai“. Edukaciniame užsiėmime dalyviai pažins Zodiako žvaigždynus  ir pamatys, kaip žvaigždynai atrodo nakties danguje, taip pat turės galimybę pasigaminti tamsoje švytintį žvaigždyną.   

Liepos 13 d. 17.30 val. Vasaros lauko skaitykloje, esančioje Sąjūdžio parke (Laukininkų g. 30), vyks indėnų būgnų ir dainų vakaras su Vinetu kaimo atstovais. Visi renginiai – nemokami. Būtume dėkingi už pasidalinimą su savo auditorija. 

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka

Leave a Reply