„KKKC SLEMO X Poezijos pavasario“ varžytuvės

Gegužės 17 d., penktadienį, 17.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) įvyks „KKKC SLEMO X Poezijos pavasario“ varžytuvės. Kasmetinis „Poezijos pavasario slemas“ bendradarbiauja su KKKC ir šiais metais žada ypatingą reginį – susijungs literatai bei performeriai, maišysis dangus su jūra, o kam seksis geriausiai – iš susitikimo išeis ne tik lydimas griausmingų plojimų, bet dar ir su prizais kišenėje!

Kviečiame registruotis – https://t.ly/mamqk. Žiūrovams įėjimas – nemokamas. Renginio vedėja – Aistė Rekašiūtė.

SLEMAS IR PAVASARIS – SPROGSTAMASIS KOKTEILIS


Slemo pamatas – susirinkusiai publikai gyvai skaitomas tekstas, kurį auditorija ten pat ir įvertina. „KKKC SLEMO X Poezijos pavasario“ dalyviai – lietuvių ar anglų kalbomis – turi būti pasiruošę tekstų trims raundams. Vienas dalyvis pasirodymui turės tris minutes. Pirmosios vietos laimėtojas (-a) gaus 100 eurų apdovanojimą. Tačiau laimėtojas bus tik vienas, gal tai jūs?

„KKKC SLEMO“ IŠŠŪKIS!


Metame Jums iššūkį – jei keiksmažodžiai jūsų kūryboje yra „gerai apjotas arkliukas“ – pabandykite laimėti ir be jų! Žodžiu, „čiupkite raides nuo čekių ir afišų, nuo skelbimų ir reklamų“, sudėliokite ant lapo ir pasitreniruokite skaityti. „KKKC SLEMAS X Poezijos pavasaris“ – šansas išbandyti save, pasimėgauti scena ir tekstais.

„KKKC SLEMO X POEZIJOS PAVASARIO“ TAISYKLĖS:

  • pristatomi tik autoriniai tekstai, bet aliuzijoms ir postmodernui – taip;
  • pasirodymo laikas slemeriui – 3 min.;
  • skaitytojai pasiruošia trims etapams;
  • teksto formatas ar žanras apribojimų neturi;
  • rekvizitams ir instrumentams – ne;
  • žmonių skaičiaus ribojimo pasirodymui – nėra.

„KKKC SLEMO“ organizatoriai – Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras, Lietuvos rašytojų sąjunga, Klaipėdos skyrius

KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba). Parodos atidarymo metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse.

KKKC informacija

Leave a Reply