KKKC PARODŲ RŪMUOSE – KŪRYBINGAS BIRŽELIS

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2) birželio edukaciniuose užsiėmimuose kvies piešiniais bei suvenyrais atspindėti vasarišką nuotaiką, kurti idealią Klaipėdą drauge su architektūros profesionalais ir pažinti meno teorijos pagrindus paskaitoje. 

Edukacinis užsiėmimas KKKC

Edukacinis užsiėmimas KKKC

Užsiėmimų metu įvairaus amžiaus ir interesų publika kviečiama mokytis dailės technikų bei dalyvauti meno pažinimo renginiuose. Šeštadienio renginius šeimoms darbo dienomis papildo kas mėnesį rengiamų senjorų trečiadienių tradiciją, o paskaitų ciklą tęsiantis menotyrininkas Petras Šmitas kvies panagrinėti modernizmo krypties dailėje savitumus.

Birželio 4 d., trečiadienį, 14 val. kūrybinis užsiėmimas senjorams „Gėlės iš popieriaus“.     

Birželio 7 d., šeštadienį, 12 val. šeimų savaitgalis „Dovanėlė tėčiui“.

Birželio 14 d., šeštadienį, 12 val. renginių ciklas „Klaipėdos architektūra“: šeimų savaitgalis „Mano miestas“. Dirbtuvėlių metu vaikai ir jų tėveliai bus kviečiami kūrybiškai pažvelgti į miestą ir jo erdves. Žaisdami aiškinsimės, kas yra erdvė, kas ją formuoja, kaip mes joje jaučiamės, ką veikiame. Kartu kursime savo  Klaipėdą, atsižvelgdami į kiekvieno poreikius bei pomėgius. Mokysimės tapti jaukaus, draugiško ir gyvo miesto kūrėjais, dirbti komandoje bei įvertinti rezultatą.                                              

Birželio 18 d., trečiadienį, 17.30 val. menotyrininko Petro Šmito paskaita „Modernizmas dailėje“.

Birželio 21 d., šeštadienį, 12 val. šeimų savaitgalis „Fotoportretas kitaip“.

Birželio 25 d., trečiadienį, 14 val. kūrybinis užsiėmimas senjorams „Vasariškas paveikslas“.

Birželio 28 d., šeštadienį, 12 val. šeimų savaitgalis „Vasaros nuotaika – piešiame gėles“.      

Edukacinių užsiėmimų kainos: suaugusiesiems – 6 Lt, vaikams, senjorams – 3 Lt; įėjimas į paskaitą – 4 Lt. Registracija į užsiėmimus vykdoma telefonu (8-46)313691, mob. tel. (8-602)21167 bei el. paštu virginija@kkkc.lt

Leave a Reply