KKKC KVIEČIA Į POKALBĮ APIE MIESTIŠKUMO (MENINIUS) TYRIMUS

2024 m. gegužės 4 d. 11 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) vyks pokalbis tarp Klaipėdos miesto tyrėjų prof. dr. Aldžio Gedučio, dr. Liutauro Kraniausko, architekto Manto Daukšio bei idėjų (ir meninių tyrimų) simpoziumo dalyvių: meno daktarų, tyrėjų ir menininkų apie miestiškumo (meninius) tyrimus.

Klaipėdoje antrus metus iš eilės vyksta KKKC organizuojamas meno tyrėjų ir praktikų simpoziumas. Pasak Liudo Andrikio, KKKC direktoriaus ir simpoziumo iniciatoriaus, tokio renginio tikslas paskatinti meno tyrėjų ir praktikų, daktarų ir doktorantų domėjimąsi Klaipėda ir čia vykstančiais procesais, bendradarbiauti su mieste veikiančiomis organizacijomis, kūrėjais ir bendruomenėmis. Šių metų simpoziumo tema – miestiškumo meniniai tyrimai ir diskursyvus viešųjų erdvių menas. Atvykę į uostamiestį meno kūrėjai ir tyrinėtojai lankys įvairius objektus, pastatus ir teritorijas mieste, turinčius neišnaudotą potencialą, tirs jų aktualizavimo galimybes. Šių tyrimų rezultatai bus pristatyti visuomenei rugsėjo mėnesį KKKC inicijuojamo šiuolaikinio meno reiškinio metu, kaip konceptualūs / vizualūs meno kūriniai, sukurti specialiai Klaipėdai bei eksponuojami įvairiose viešose miesto vietose.

Pokalbis apie miestiškumo (meninius) tyrimus – atviras visuomenei, kviečiama į susitikimą su simpoziumo dalyviais.

Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse.

KKKC informacija

Leave a Reply